14.05.2009

Тоді й сьогодні…

Мені хочеться розповісти про свою особисту участь у бойових діях щодо розгрому німецького фашизму у Великій Вітчизняній війні.

Усі книжки до нас у гості

Ювілейній, Х Всеукраїнській виставці-форуму «Українська книжка на Одещині», була присвячена прес-конференція, яку провели директор ОДНБ ім.

Спираючись на базу даних ветеранів

ПідголовуваннямзаступникагубернатораАндріяТкачукавідбулосязасіданнягромадськоїрадизпитаньреалізаціїдержавноїполітикивсферісоціальногозахистуветераніввійни, праці, військовоїслужби, правоохоро

Уроки Островських «А Українською кажуть так…»

(Продовження.)

Знахідний відмінок (множина)

Свято, ім’я якому – гоголівське 200-річчя

Заходи на відзначення 200-річчя від дня народження Миколи Васильовича Гоголя відділом освіти Комінтернівської райдержадміністрації були сплановані ще в 2006 році.

Чи дадуть суду можливість вершити правосуддя?

Рада суддів області, що відбулася у квітні, висловила серйозне занепокоєння низьким рівнем матеріального забезпечення судів.

Спорт

«Динамо» – чемпіон України

Цнотливі квіточки політичної змови

Політологи стверджують: Віктор Янукович є вірогідним переможцем другого туру президентських виборів, якщо його опонентом буде Юлія Тимошенко.

Задушити в обіймах. . .

Весняне поле, ніби розбуджений вулик. Навкруги гуркіт тракторів і усілякого самохідного транспорту, скрип і брязкіт стареньких сівалок, іншого причіпного знаряддя і агрегатів.

На що сподіватися?

Першим на порядку денному засідання виконавчого комітету Одеської міської ради було питання про виконання бюджету міста у першому кварталі поточного року.

Криза негативно впливає на транзит

УзасіданніАнтикризовоїекономічноїрадиприголовіоблдержадміністраціївзялиучастьзаступникголовиобласноїрадиМиколаТіндюк, першийзаступникголовиоблдержадміністраціїМаксимСтепанов, начальникиуправл

Одурені двічі, або як аграріїв відлучили від цукрового виробництва

Любашівські аграрії, впоравшись із ранніми зерновими і зернобобовими культурами, приступили до сівби кукурудзи та соняшнику.

Свято, що завжди з нами

Ранок 9 травня для багатьох одеситів традиційно починається на Алеї Слави, біля пам'ятника Невідомому матросу.

«Рідна мати моя…»

Еще в детстве Владимир Литвин был уверен, что эта песня о его маме.

Сторінки