Невдалий вояж до Запоріжжя

Минулої суботи одеський «Чор­но­морець» у черговому турі чемпіонату України з футболу зіграв виїзний матч проти луганської «Зорі», яка всі свої домашні ігри проводить у Запоріжжі. Нагадаємо, що в першому колі на своєму полі одесити зазнали поразки з рахунком 2:0. На жаль, у звітному поєдинку підопічні Олександра Бабича ще крупніше програли суперникові.

Гра з «Зорею», що посідає тре­тю сходинку в турнірній таблиці, поча­лася для одеситів із серйозних неприємностей. Безрук, вибиваючи м’яч зі штрафного, влучив у Будковського, у результаті чого форвард опинився один перед порожніми воротами. Рятуючи становище, в розпачливому підкаті Азацький порушив правила. Арбітр видалив із поля нашого захисника і призначив стовідсотковий пенальті. До «точки» підійшов «потерпілий», але послав м’яч у стійку.

Олександрові Бабичу довелося проводити вимушену заміну: замість форварда Хобленка у гру вступив Смирнов, який зайняв позицію Азацького в центрі оборони. Граючи в меншості, «Чорноморець» у першому таймі не тільки самовіддано захищався, але й періодично проводив тривожні для господарів поля вилазки до воріт Шевченка. В одній із них, на 38-й хвилині, близький до успіху був Смирнов. Татарков, проскочивши по правому флангу, відпасував на далекий кут воротарського, звідки Мартиненко скинув м’яч у центр, на вільного Смирнова. Наш півзахисник намагався пробити, але його удар все-таки заблокували.

На жаль, у другому таймі все змінилося. Досвідченіша «Зоря» накрутила темп, скориставшись своєю чисельною пе­ре­­вагою. До кінця зустрічі господарі забили 4 м’ячі: Караваєв (54-та хвилина), Тотовицький (68-ма), Будковський (72-га), Любенович (83-тя).

Після 18 турів одесити з 11 очками займають 13 рядок у турнірній таблиці. Наступний матч «Чорноморець» зіграє 19 березня в Одесі з «Олександрією».