Так само тринадцяті

Минулої суботи в черговому матчі чемпіонату України з футболу «Чорноморець» приймав «Олександрію». Нагадаємо, що в поєдинку першого кола, який відбувся в Олександрії, команди зіграли внічию – 0:0.

На сьогодні кіровоградці є одними із міцних «середняків» чемпіонату, що займають незвично високу шосту позицію в турнірній таблиці. Гості, які не зуміли в попередньому турі на своєму полі обіграти донецький «Олімпік», палко бажали здобути три очки. Одеситам же, що застрягли на нещасливому 13-му місці, відступати нікуди.

Понад 3500 глядачів стали свід­ками напруженого поєдинку, в якому забивали обидві команди. Владислав Калитвинцев, який уперше вийшов цього року на поле, помітно посилив гру «Чорноморця». І вже на 4-й хвилині господарі могли вийти вперед, але Стариков з вигідної позиції пробив неточно. Відповідь гостей на 9-й хвилині виявилася ефективнішою: прохід Микицея по правому флангу завершився м’якою передачею в центр, де Полярус переправив м’яч у практично порожні ворота – 0:1.

Другий тайм, як і перший, почався з удару по воротах голкіпера гостей Новака – воротар ледве парирував «постріл» Старикова. Але безупинний тиск одеситів усе-таки призвів до здобуття воріт. На 59-й хвилині після кутового, поданого Калитвинцевим, Мартиненко ефектним ударом головою зрівняв рахунок – 1:1.

Але на 80-й хвилині в результаті масованої атаки гостям із третьої спроби вдалося «розстріляти» впритул воротаря «Чор­номорця» Боровика – 1:2.

Господарі кинулися відіграватися, й на 85-й хвилині навіть забили м’яч у ворота Новака, однак арбітри визначили становище поза грою.

Після 19 турів із 11 очками «Чорноморець», як і раніше, посідає передостаннє, 13-те місце.