За дві хвилини від перемоги

Третього квітня в черговому матчі чемпіонату України з футболу «Чорноморець» у гостях зустрічався з луцькою «Волинню».

Уперше в історії чемпіонатів України серед команд вищої ліги головним суддею гри була призначена жінка – харків’янка Катерина Монзуль. Обидві команди вітали її букетами квітів. Одним із асистентів головного судді була суддя на лінії Наталя Рачинська.

З перших хвилин зустрічі суперники намагалися атакувати великими силами, але гострих ситуацій практично не виникало. Кілька разів господарі поля мали чудові шанси відкрити рахунок, але, на щастя, не влучали в ворота Боровика з вигідних позицій. На 32-й хвилині й футболісти «Чорноморця» вгаяли 100-відсотковий гольовий момент: Азацький прорвався вздовж лицьової лінії і зробив пас на далекий кут воротарського, де геть вільний Ковалець умудрився пробити прямо в голкіпера Шуста.

Кінець тайму вийшов багатим на події. Спочатку капітан одеситів Філімонов умудрився (абсолютно заслужено – прим. авт.) протягом хвилини заробити два попередження і, одержавши червону картку, полишив поле. Дивно, але залишившись у меншості, «Чорноморець» заграв із подвоєною енергією й був за це винагороджений. У компенсований час підопічним Олександра Бабича посміхнувся успіх: після подачі кутового гравець господарів Шабанов намагався відбити м’яч головою, але вийшло переведення на далеку штангу, де вільний Смирнов головою з гострого кута вразив ціль – 1:0.

У другому таймі «Волинь» поступово почала нагнітати тиск на ворота Боровика. «Чорноморці» боролися буквально з останніх сил, як то кажуть, «за себе й за того хлопця». При цьому одесити на 65-й і 74-й хвилинах могли збільшити рахунок, але небезпечні удари Старикова та Коркішка не досягли бажаного. А в компенсований час луцьким футболістам усе-таки вдалося зрівняти рахунок, розігравши зайвого, а якщо бути зовсім точним, двох зайвих гравців. Справа в тому, що Азацький, вибиваючи м’яч, зазнав ушкодження і змушений був звернутися по допомогу лікарів. Поки це відбувалося, Мемешев подав кутовий, Герасим’юк пробив із лінії штрафного, Боровик ногами парирував м’яч, але на добивання першим поспів Дудик – 1:1. Це відбулося за якісь дві хвилини до кінця доданого часу…