Ми атакуємо, а нам – забивають

Позавчора у черговому матчі чемпіонату України з футболу «Чорноморець» у гостях зустрічався з полтавською «Ворсклою».

Початок поєдинку виявився дуже прикрим для нашої команди. Уже на другій хвилині пішла подача кутового, і Ткачук, що опинився сам біля далекої штанги, головою відправив м’яч у кут – 1:0.

Через три хвилини «Чорноморець» вгаяв шанс зрівняти рахунок: Коркішко на великій швидкості промчав по лівому флангу, вийшов сам на сам із воротарем Непогодовим, але той зумів парирувати удар.

У взаємних атаках пройшов практично весь перший тайм. Частіше загрожували воротам полтавчани, і Боровик двічі виручив свою команду. Одесити намагалися створити гостру ситуацію, але більше не змогли завдати жодного удару у створ воріт.

Половина другого тайму пройшла приблизно як і до перерви. Атаки йшли в обидва боки поля, але забити знову вдалося господарям. На 77-й хвилині Боровик зумів нейтралізувати удар екс-одесита Ребенка, але м’яч відлетів до Коломойця, що якраз набігав, і той безперешкодно відправив його в сітку – 2:0.

Невдовзі реальний шанс скоротити рахунок мав Калитвинцев, однак його удар із кута воротарського був неточний. На жаль, останній явний гольовий момент на 85-й хвилині «Чорноморець» також не використав: Кабаєв увійшов до штрафного і замість паса на вільного партнера пробив повз ворота.

У підсумку – чергова поразка і 13-й рядок у турнірній таблиці.

Наступний поєдинок «Чорноморець» проведе 23 квітня на своєму полі з донецьким «Шахтарем».