Здобутки любашівських важкоатлетів

Брати Чабани – 21-річний Денис і 20-річний Петро з Любашівки з успіхом виступили на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу (жим, станова тяга, багаторазовий жим), що проходив у Києві. У своїй ваговій категорії Денис став чемпіоном змагань, а його брат Петро здобув звання абсолютного чемпіона Європи зі станової тяги. Через місяць вони разом зі своїм земляком, 15-річним школярем НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» смт Любашівка Максимом Матвієнком, змагалися на відкритому чемпіонаті України з пауерліфтингу, який приймала Одеса. Денис Чабан здобув одну золоту медаль, а також бронзу в абсолютній першості, а Петро – дві золоті нагороди в окремих вправах.

Максим Матвієнко, виступаючи серед юніорів у своїй ваговій категорії, здобув золото зі станової тяги з результатом 152,5 кг, виконавши норматив КМС.

Серед учасників змагань були титуловані спортсмени світового рівня, а також володарі найвищих результатів Юлія Шенкаренко і Олег Базилевич, які й отримали головні нагороди турніру.

Нині любашівські важкоатлети готуються до чемпіонату Європи ще в одній версії. Він проходитиме восени в Одесі.