«Чорноморець» почав з поразки

У суботу в Полтаві відбувся матч першого туру чемпіонату України з футболу «Ліга Парі-Матч» 2016-2017 рр., в якому «Чорноморець» протистояв місцевій «Ворсклі».

Склад одеської команди: Боровик, Азацький, Хочолава, Ковалець, Хобленко, Калитвинцев (Коркішко, 74), Смирнов, Філімонов (Куценко, 62), Татарков (Кабаєв, 46), Мартиненко, Люлька.

Нагадаємо, що полтавська команда є однією з найнезручніших для одеситів. На жаль, у попередньому чемпіонаті «Чорноморець» не зміг забити «Ворсклі» жодного м’яча й набрав тільки одне очко в домашній зустрічі (0:0, 0:2). А останній раз одесити обігравали суперника ще 8 листопада 2014 року на своєму полі з рахунком 1:0.

На передматчеве шикування спортсмени вперше вийшли в супроводі гімну Прем’єр-ліги. Слідом за цим відбулося урочисте підняття капітанами обох команд Державного прапора під звуки Національного гімну України. Ця церемонія відкрила сезон 2016-2017 рр. для одеситів і полтавчан.

У першу чверть години незначна перевага «Ворскли» у кількості атакуючих дій принесла господарям поля успіх. На 18-й хвилині Хльобас ефектно уникнув трьох опонентів у штрафному «Чорноморця» і влучно пробив низом у далекий кут воріт – 1:0.

Полтавчани й далі володіли ініціативою, але в першій половині зустрічі нічого серйозного так і не домоглися. У «Чорноморця» можна відзначити момент у Ковальця на 36-й хвилині. Одесит спритно відкрутився від опікунів, але вдарив метрів із 15-ти просто в руки Шустові.

Після перерви «Ворскла» далі наступала. В одній з атак Ребенок влучив у штангу з кількох метрів, а небезпечне добивання Кобахідзе припало в голову Хочолави. Приблизно в середині тайму ініціатива стала переходити до гостей. На 68-й хвилині після швидкої атаки лівим флангом мав би забивати Кабаєв, який добре ввійшов у гру, проте Шуст відбив «постріл» із 12 метрів.

Закінчення матчу пройшло в напруженій боротьбі. Було багато атак в обидва боки, але рахунок так і не змінився. На жаль, підопічні Олександра Бабича почали чемпіонат із «сухої поразки». Після першого туру «Чорноморець» на шостому місці. Тепер одеситів чекає зустріч із так само серйозним суперником.

30 липня наша команда приймає віце-чемпіона країни донецький «Шахтар».