Під символом міста

До 264-ї річниці Ананьєва у центральному парку постав символ міста - монумент «Сім’я лелек». Скульптуру виготовила місцева талановита художниця Олена Тичина, яка навчає дітей образотворчого мистецтва у дитячій музичній школі імені Петра Ніщинського. У цьому позашкільному закладі естетичного виховання з успіхом пройшов концерт за участі юних музикантів та їхніх педагогів. 

Не менший захват у глядачів викликав 

VI міський конкурс дитячої та юнацької пісні «Зоряний дощ», організований районним Будинком культури за всебічного сприяння міської влади. 

У мерії відбулася презентація альманаху «Поетичні таланти Ананьєва». Чергова поетична збірка (перша вийшла у 1991 році) побачила  світ завдяки фінансовій підтримці депутата обласної ради Володимира Щербини. До збірки увійшли твори 24 поетів, а також дитячі малюнки. Працівники районної дитячої бібліотеки доповнили презентацію літературним пікніком. Звучали вірші та пісні ананьївських поетів. Велась мова про місто, що славиться видатними музикантами, художниками та поетами, такими як П.І. Ніщинський, Є.І. Столиця, М.М. Вілінський, Г.М. Бондарчук, В.В. Ткаченко, О. Доброва, Юрій Сисін, Юрій Тарабанчук, Тарас Федюк. 

В Ананьївському історико-художньому музеї (філії Одеського художнього музею) демонструється виставка «50 років творчості. Графіка» заслуженого діяча культури України, художника Георгія Белали. 

Фахівці Ананьївської дитячої бібліотеки влаштували для своїх юних читачів літературний квест «Зелена історія міста».  Одним з його етапів були відвідини музею. Діти з цікавістю оглянули оновлену історичну експозицію та послухали розповідь про видатного українського композитора П.І. Ніщинського.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті