Іван Юнг

Вогонь та лють президентського «Твіттера»

Північна Корея збирається бучно відзначити «надважливу подію», як сказано було в офіційному державному повідомленні. І це не тільки 69-та річниця проголошення незалежності.

Свобода до кінчика носа

«У супермаркеті торговельної мережі «Алді», що у британському Нортгемптоні, біля каси встановили табличку «На цій касі алкоголь не продається.

Між ковадлом республіканців і молотом демократів

Обговорення санкційного закону, майже одностайно ухваленого Палатою представників і Сенатом та підписаного президентом США, не припиняються досі.

Біла ворона республіканців

«Драматичне нічне голосування не принесло республіканцям перемоги у скасуванні «Обамакер», – сповістила агенція «Сі-Ен-Ен» у п’ятницю.

Нам Україну храни!

Вчора віряни вшановували пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира та відзначали День хрещення Київської Руси-України – свято, запроваджене Указом Президента України № 668/2008 від 25 липн

Не тягти Сірка за хвіст

Чи доводилося вам, шановний читачу, відкладати рішення щодо неприємної проблеми аж до того часу, коли вона вже потребувала нагального вирішення і вирішувалася, вл

Радикал в консерваторской шкуре

Эксцентричность нынешнего президента Соединенных Штатов Америки Дональда Трампа, вероятно, останется чуть ли не единственным воспоминанием о нем в странах Восточной Европы после того, как он освобо

Сталевих янголів прибуло

Він худорлявий, невеликий на зріст, але відчувається у ньому та сталева пружність, що властива холодному багнету. І в очах та сама крижинка, коли він спокійно каже: «Чого боятися?

Аби уникнути втрат

У публічних суперечках із приводу ниніш­ньої українсько-російської війни сторони часто апелюють до досвіду Другої світової – як до тодішніх суто оперативно-тактичних прийомів, так і до політико-стр

Улики не тонут

Семимильными шагами идет по земле прогресс.

Новогодний сон

– За елкой надо бы сходить, – подумал, засыпая, Валентин. 

Гидроакустические апартаменты

Пренебрежительным отношением местных властей к историческому наследию, да и к комфорту горожан, одесситов не удивишь.

Умиротворять ли зверя?

Кремль все сильнее выпадает из реальности и откатывается к политике прошлого столетия, пытаясь осуществить территориальную экспансию.

Чому нервує адвокат?

Широкому загалу зазвичай нецікавий перебіг судових засідань. В Україні не було і ще довго не буде Анатоліїв Федоровичів Коні, щоб публіка в захваті слухала промови адвокатури.

Вагання інспектора Варніке

В 60-ті роки минулого століття гриміла слава інспектора Варніке.