Лариса Токар

Традицій не слід забувати

Проїжджаючи територією СП «Правда», ТОВ, ніби потрапляєш в інший світ – підбілені дерева лісопосадок попід дорогу, стовпи, приміщення ферм, тракторних бригад, прибрана прилегла територія навколо ад

Любов до землі наснаги додає

Незважаючи на всі примхи погоди, трудівники ПСП «Україна» щороку доводять, що здатні протистояти будь-яким природним та ринковим пере

Приклад для наслідування

Що скрутніші часи – то креативнішими бувають люди. І не тільки в банальному виживанні, а й у намаганнях підтримати одне одного.

Стало зручно та безпечно

Багато років поспіль жителі Петрівки порушували питання про облаштування переходу через залізничну колію біля залізничного вокза

Не киваючи на погоду

Дощ для хліборобів – найкраща нагорода від природи. Зазвичай у нашій степовій зоні йому раді.

З надією на гарний ужинок

ПСП «Дружба», очолюване Олександром Іскрою, завершило посівну кампанію. Під озимий клин – пшеницю та ячмінь – відведено відповідно 1600 і 920 гектарів.

«Мені часто сняться ті хлопці...»

Маріуполь, Широ­кине, Новоазовськ – ці населені пункти назавжди залишаться в пам’яті гранатометника Сергія Коваля з Чер­вонознам’янки.

Є ідея створити логістичні центри

Голова райдержадміністрації Антон Турупалов – активна людина нової генерації, готова до змін. Про перспективи району говорить з оптимізмом.

Пічки для воїнів

Обласна громадська організація «Патріот Батьків

«На нас чекають і розраховують»

Іванівська районна громадська організація «Патріот Батьківщини» з перших днів бойових дій на сході України ст

Майстер здорового способу життя

Років двадцять тому мало хто в районі знав про такий вид спорту як греко-римська боротьба.

Учасники добре підготувалися

В Ивановке завершился второй этап межрайонного конкурса «Мы ищем таланты», инициированный благотворительным фондом Ивана Фурсина.

Кубкові матчі та зустріч із київськими динамівцями

Нещодавно в селі Златоустовому Бе­резівського ра­йону, на території санаторію «Чайка», проходили матчі другого міжрайонного дитячого футбольного турніру на Кубок фонду 

І. Фурсіна.

Відкриваємо забуті сторінки

Благодійний фонд Фурсіна провів творчий конкурс у межах програми «Відкриваючи забуті сторінки історії», присвячений 70-річчю визволення краю від фашистських загарбників.

Аби пишатися селищем

У День довкілля прибиранням в Іванівці займалися усі підприємства та установи.

Сторінки