Любов Кузьменко

І щастя, і доля

Марія Василівна Капустянська – найстарша з вишивальниць у Саражинці. Загадковий та барвистий світ вишивки приваблював її змалечку.

На довгій ниві

Христина Андріївна Чорна відзначила свій 108-й день народження. Доля відміряла їй довгий, але тернистий шлях.

Хто гавкає, а хто йде

Кажуть, що на Сході в кожному аулі знають: якщо собаки гавкають, то це означає, що іде караван.

Вірний калиновому краю

Щороку на Кодимщині вшановують пам’ять поета Петра Петровича Надутика.

Літо з книгою прийшло

Працівники Подільської центральної бібліотечної системи працюють у межах програми літературного розвитку «Бібліотечне літо», розрахованої на дитсадківців та школяр

Традиції, поєднані з інноваціями

Того дня ворота Балтської швейної фабрики були гостинно відкриті, а місто поринуло в мелодію духового оркестру: одне з найстаріших підприємств легкої промисловості відзначало свій 90-річний ювілей.

Від покоління до покоління

Грандіозна і мальовнича, яскрава і світла подія знову заполонила живописні простори Івашкова старовинною музикою, піснями, веселими танцями і жартами, ярмарком народних майстрів і

Кровоносні судини економіки

Позачергова (шістнадцята) сесія Кодимської районної ради зібралася з приводу двох питань: зміни до рішень «Про затвердження програми з безпеки дорожнього руху в районі» та «Про районний бюджет Коди

Вже літо зазирає у вікно

У Подільському районі готуються до позашкільного літа. На канікулах близько 70% школярів побувають у відпочинкових і оздоровчих таборах різного типу.

Английский для всех

В районной библиотеке Подольска работает клуб по изучению английского языка. Все желающие могут посещать занятия совершенно бесплатно.

Як пелюстки з троянди

Талановита від Бога, працьовита, фахівець своєї справи. Так говорять про колишню завідувачку клініко-діагностичної лабораторії 75-річну Зінаїду Василівну Балановську.

Як живеш, провінціє?

Робочий візит голови обласної ради Анатолія Урбанського та голови Одеської облдержадміністрації Мак

Сніговик-гігант

Найбільшого сніговика в Україні зліпили жителі м. Подільська перед Водохрещем біля торговельного центру. Його висота – понад шість, а діаметр – одинадцять метрів.

Барви душі і таланту

Світлана Нані зі Слобідки Кодимського району стала відомою в Україні завдяки своїй колекції сувенірів для фе

Высокая оценка заботы

За существенный личный вклад в реализацию государственной политики в сфере социальной защиты и реабилитации лиц с инвалидностью, многолетний добросовестный труд, высокий профессионализм и по случаю

Сторінки