Наталія Задверняк

Найстрашніше – безпорадність

– «Не туди їдете, по слідах БТРа беріть! Навкруги заміновано!» Поїхали, як наказали. Метрів за сто від нас розірвалася міна. Інстинктивно чекаємо ще.

Щастя бути на своєму місці

Рація мовчить. А ти молишся, щоб те мовчання тривало й далі, лишень би не треба було виїжджати. Аж раптом тишу обриває виклик: «У нас трьохсотий!»…

Вірний завжди

В селі Обжилому в останню путь проводжали 25-річного сержанта Леоніда Галайчука. 

Міна уповільненої дії

«Сформувати Військово-морські сили України на базі сил Чорноморського флоту, дислокованих на терито

У боротьбі зі стресами

Психологічна війна починається задовго до бойових дій і триває водночас із ними. А особливо великою проблема стає потім...

«Життя на нулі»

Саме під такою назвою в Націо­нальній бібліотеці Литовської Республіки у Вільнюсі відбулася виставка робіт відомого в Україні фронтового фотографа Юрія Величка.

Соціальні картки для учасників АТО

У 59-му Будинку офіцерів військовослужбовцям, які проходили службу в АТО, було видано близько півтисячі соціальних карток.

Доречно звуть героями

– Мій підрозділ був у Верхньо­торецькому, коли 29 січня почалися запеклі бої в Авдіївці й наші військові зазнавали численних втрат.

Незламний

– Бій у розпалі. «Гради» луплять не на жарт. Раптом неймовірний біль і… все… Мов у тумані бачу друга Ігоря, він лежить. Його привалило куском фосфору. Біжу.

«Клубів адміралів» більше не буде!

В Одесі за участю командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка відбулася сьома конференція громадської організації «Ветерани ВМС

Капкан для «кандагарських псів»

В’ячеслав Мильніков обраний головою Спілки ветеранів Афганістану Суворовського району міста Одеси. Він погодився на зустріч і поділився спогадами про війну.

Життя після війни

Офіцер душевного здоров’я Ізра­їлю Моті Пікельнер: «Пост­травматичний синдром – міна уповільненої дії. Може датися взнаки через п’ять-десять і навіть п’ятнадцять років.

Золота година Андрія Танцюри

Майже два мільйони гривень, залучених на лікування поранених і хворих бійців, сотні врятованих життів.

«Іспанець» іще повернеться

Місто на березі теплого моря, хвилі якого хлюпають у лагідних променях південного сонця...

Поранений, але не зломлений

Воєнні будні. Жорстокі, виснажливі, болісні...

Сторінки