Наталія Задверняк

Її називають «Кроха»

Дебальцеве, Вуглегірськ, Ольховатка, Кринка, Шахтарськ, Піски, Водяне, Тоненьке – це далеко не вся географія небезпечних ділянок війни, де мініатюрна брюнетка Ольга Башей

Робота, що називається війною

Дві тисячі чотирнадцятий рік. Олексію 40. Його дім – повна чаша. Кохана дружина, два сина-козака – Петро й Андрій, красуня донечка Анна-Марія, достойний заробіток.

Солодка мрія

Це історія одного добровольця, який після повернення з війни не втратив бойового духу і довів – життя після АТО триває.

І знову поїде на схід

На її рахунку понад п’ятсот врятованих бійців, яким вона подавала допомогу, не зважаючи на страх і контузії…

«Чигирин» у поході

За своїм віком цей катер є ветераном вітчизняного флоту. Від спуску його на воду минуло вже 33 роки, але 17 із них він простояв біля причальної стінки.

Найстрашніше – безпорадність

– «Не туди їдете, по слідах БТРа беріть! Навкруги заміновано!» Поїхали, як наказали. Метрів за сто від нас розірвалася міна. Інстинктивно чекаємо ще.

Щастя бути на своєму місці

Рація мовчить. А ти молишся, щоб те мовчання тривало й далі, лишень би не треба було виїжджати. Аж раптом тишу обриває виклик: «У нас трьохсотий!»…

Вірний завжди

В селі Обжилому в останню путь проводжали 25-річного сержанта Леоніда Галайчука. 

Міна уповільненої дії

«Сформувати Військово-морські сили України на базі сил Чорноморського флоту, дислокованих на терито

У боротьбі зі стресами

Психологічна війна починається задовго до бойових дій і триває водночас із ними. А особливо великою проблема стає потім...

«Життя на нулі»

Саме під такою назвою в Націо­нальній бібліотеці Литовської Республіки у Вільнюсі відбулася виставка робіт відомого в Україні фронтового фотографа Юрія Величка.

Соціальні картки для учасників АТО

У 59-му Будинку офіцерів військовослужбовцям, які проходили службу в АТО, було видано близько півтисячі соціальних карток.

Доречно звуть героями

– Мій підрозділ був у Верхньо­торецькому, коли 29 січня почалися запеклі бої в Авдіївці й наші військові зазнавали численних втрат.

Незламний

– Бій у розпалі. «Гради» луплять не на жарт. Раптом неймовірний біль і… все… Мов у тумані бачу друга Ігоря, він лежить. Його привалило куском фосфору. Біжу.

«Клубів адміралів» більше не буде!

В Одесі за участю командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка відбулася сьома конференція громадської організації «Ветерани ВМС

Сторінки