Одеські вісті

За рахунок обласного бюджету

Діти з прифронтових населених пунктів Донецької області проведуть 21 день оздоровлення в таборі «Сонячний берег» на Одещині.

Океан починається з краплини

На флоті подібний конкурс востаннє проводився ще у Криму. Символічно, що оживити добру традицію вирішили в рік Військово-морських сил. 

Об’єктивними цифрами

На півдні Одещини завершується збирання зернових і зернобобових культур. Цього року їх, а також озимого та ярого ріпаку, треба зібрати на площі 1118,6 тис. га, що на 6% більше, ніж торік. 

У режимі «вільної гри»

Для Держприкордонслужби це ювілейна, десята, участь у таких масштабних навчаннях. І з року в рік прикордонники показують високі результати та отримують схвальні оцінки міжнародних експертів.

Управління юстиції інформує

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ДРУКОВАНИХ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ 1. Які реєструючі органи проводять державну реєстрацію друкованих засобів масової інформації в залежності від сфери розповсюдження?

Памяти коллеги

Во вторник, 27 июня, на ре­дак­ционной летучке среди лучших публикаций был назван материал «В ногу с жизнью» первого заместителя главного редактора «Одесь­ких вістей» Виктора Ивановича Козюры.

Перспективний діалог

Голова обласної ради Анатолій Урбанський взяв участь у форумі щодо розвитку та поглиблення співпраці між Радою Європи і Україною в Одеській області відповідно до пріоритетів та цілей Плану дій Ради

Вітання Анатолія Урбанського з Днем Конституції України!

Шановні земляки!

Щиросердно вітаю вас із визначним національним святом – Днем Конституції України!

Спасибі за порятунок

Біда, як завжди, прийшла несподівано. Розгубленість і розпач – у такому стані ми були, коли почули страшний діагноз: у на­шого Ігоря – обширний інфаркт.

Ми – солдати

Минулого тижня вийшов уже другий випуск фронтового медіапроекту «Студія «Бригада 28», сюжети для якого знімаються у місці дислокації 28-ї Окремої механізованої бригади в зоні проведення антитерорис

Гроші потрібні негайно

З ініціативи Асоціації міст України в Міністерстві фінансів відбулася робоча нарада щодо проблеми заборгованості державного бюджету перед підприємствами житлово-комунального господ

Порядок посвідчення спадкового договору

Спадковий договір отримав своє визнання з часів запозичення римського права у європейські правові системи.

Море у нас одне

Питання поглиблення співпраці між військовими моряками і одеськими портовиками були обговорені під час зустрічі командувача Військово-морських сил ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка з керівн

Уйти в рейс здоровым

Один из ведущих в Украине профильных центров по медицинскому освидетельствованию моряков «Медмарин» недавно отметил свое двадцатилетие.

01.07.2017 закінчується строк перереєстрації неприбуткових організацій

У цьому році внесення змін до установчих документів є обов’язковим для усіх неприбуткових організацій, які хочуть зберегти за собою статус неприбуткової орг

Сторінки