Одеські вісті

Гордость одесской науки

Для всего мира Одесса – не только «жемчужина у моря», но и современный научный и образовательный центр.

Як на натівському кораблі

Курсанти Інституту військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія» взяли участь у ком­п’ютеризованих навчаннях на базі Академії ВМС Республіки Болгарія.

Пенсії за особливі заслуги перед Україною

По роз’яснення щодо встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною ми звернулися до начальника управління пенсійного забезпечення Головного управління Пен

Степова квітка

Народилася Софійка у мальовничому селі Червонокостянтинівка на Кіровоградщині.

Закон України «Про державну службу»: питання і відповіді

1. Хто підпадає під дію Закону України «Про державну службу»? 

И молитвам благодаря

Как известно, 26 августа 2016 года был издан Указ Президента Украины Петра Порошенко о праздновании 500-летия Реформации.

Учбовий – не значить несправжній

Піхотинці гріють руки біля багаття, дбайливо замаскованого від спостерігачів умовного супротивника. Невдовзі світанок – найвдаліший момент для атаки. Це тішить вимоклих вояків.

Йдемо

Танки, старанно підготовані екіпажами та спецами із рембату, ретельно вимиті галицькими дощами, йдуть до нового місця дислокації. 

Оркестранти привітали ветерана

Військовослужбовці ВМС ЗСУ по-особливому душевно привітали з Днем перемоги у Другій світовій війні полковника у відставці Івана Кулібабу, який зустрів війну 22 червня під час служби на Чорноморсько

Пенсійне законодавство: роз'яснення спеціаліста

Чи правомірно відмовлено в оформленні пільгової пенсії за Списком № 2 через відсутність пільгових довідок та невідповідність назви професій у трудовій книжці із посадами та профе

Привлечь к ответственности виновных в событиях 2 мая мешают избирательное следствие и давление на суд

Очередной, 17-й по счету, доклад о правах человека в Украине опубликовала Мониторинговая миссия ООН по правам человека.

Багатонаціональні навчання

Морські піхотинці Військово-мор­ських сил ЗС України взяли участь у черговій фазі багатонаціонального навчання «Платінум Ігл-2017-2»

Смаколики із зони АТО

Вихованці Затишанського притулку для дітей не обділені увагою благодійників. Вже багато років поспіль малюки отримують ласощі, подарунки, вирушають у надзвичайні подорожі.

Гідні нащадки Перемоги

Народ України з гідністю пройшов тяжкими дорогами Другої світової до світлого дня Перемоги. За роки війни загинуло щонайменше 5 мільйонів 300 тисяч жителів України. Це кожен шостий.

Сторінки