Олена Харченко

Вдоволені, що ризикнули

Минуло майже два роки, як Затишан­ська селищна рада об’єдналася із сусідньою Торосівською сільською.

Щоб ситно поїсти

Нинішній навчальний рік для шкіл об’єднаної Затишанської громади – особливий.

Потрібне вольове рішення

Навесні цього року директорка Захарівської школи Ганна Львівна Гончарук забила на сполох: приміщення дало серйозні тріщини. Гарантувати безпеку неможливо. 

Гриневич не здасться без бою

Під час робочої поїздки до Великомихайлівського району міністр освіти України Лілія Гриневич зустрілася з освітянами Одеської області, аби викласт

Загартовані працею

Микола Васильович Лебідь із села Йосипівка завжди обстоює правду і поважає працьовитих людей. Його гарячі виступи на зборах громадян надовго запам’ятовуються чиновникам із ра­йону.

Коли школа тріщить по швах

Два останні землетруси, що торкнули Одещину наприкінці торішнього грудня та на початку лютого, призвели до руйнації приміщення школи у Захарівці.

Пільги проти субсидій

На початку року в районі створена і діє громадська організація під назвою «Спілка учасників АТО та патріотів України». Її очолив підприємець Дмитро Денисов.

Попереду масштабні зміни

Майже півтора року тому в Одеській області з’яви­лася Великомихайлівська об’єднана громада, що увібрала в себе вісім сільських та одну селищну раду.

Герої не вмирають

Нещодавно в Будинку прийомів Оде­ської обласної ради відбулася зустріч  матерів, сини яких загинули під час захисту територіальної незалежності України. 

Лишається цікавим і щирим другом

Вісімдесят п’ять років то­му, разом з Одещиною, народилася районна газета Гросулівського (нині Велико­михайлівського) району.

Щоб жилося комфортніше

Військовий інженер-конструктор авіаційних двигунів за освітою та фермер за покликанням, Геннадій Миколайович Топольницький вирішив кардинально змінити своє життя.

Кому вигідно знищити ліс?

Понад сто працівників Велико­михай­лівського лісгоспу вийшли на мітинг із вимогою відновити фінансування галузі з державного бюджету. 

Вижити можливо, об’єднавши зусилля

Минув рік, як головою районної ради було обрано В’ячеслава Анатолійовича ДУМИТРАШКА.

Про що так мріяла…

Кажуть, що у війни не жіноче обличчя. Адже саме чоловіків природа створила сильними і мужніми, аби вони боронили свою родину, дім та країну.

Відповідь однозначна:так!

Майже рік Великомихайлівська об’єднана громада господарює на своїй території самостійно.

Сторінки