Люди

Кохання «Мажорові»!

Волонтерка Наталя Ми­хайлик і сама нещодавно проходила службу у Збройних силах України. Знає не з чуток про всі тягарі військового життя, випало їй бувати й на передовій.

Ім’я для танка

На полігоні тихо.

За вагомий внесок

Останніми роками відбулися значні зміни в землеволодінні та землекористуванні на територіях адміністративно-територіальних утворень.

Традиция и композиция

Предлагаю вниманию читателя фото послевоенных, 1950-х, годов прошлого столетия. Подтянутый старшина-пограничник – измаильчанин Леонид Семенович Агапитов. Рядышком – его сын Володя.

Не гірше, ніж за кордоном

До гарячих подій на сході України Віктор Кардаш працював одночасно конторським службовцем-обліковцем та вчителем танців у Троїцькому на Миколаївщині.

У футбола своя история

Прошло немногим более полугода со дня открытия в Одессе восстановленного после пожара 2013 года Музея истории футбола.

Геройський розвідник

Ім’я повного кавалера ордена Слави Кирила Трохимовича Василі (28.03. 1912 р. – 4.01.1988 р.) увічнене на стелі «Крила Перемоги», що на Театральній площі в Одесі. 

Не стримувала сліз радості

Вікторія Федорівна Руснак із селища Захарівки все своє життя присвятила роботі з людьми, для людей і для блага держави.

Набридла міська суєта

Останнім часом чимало городян намагаються втекти від щоденної метушні – якщо не назавжди, то хоча б на деякий час – до села, на лоно природи. Тут і екологічно чистіше, і спокійніше.

Вік довгий – усім повний

Тридцять першого березня 1944 року радянські війська вийшли на Шайтанську гору, що на лівому березі річки Тилігул.

Учительська династія

Попід Бобриком-Першим тихо жебоніє річка Кодима, обрамлена вербами та яворами. До її берега туляться городи, на яких росте і квітує все необхідне для родинного щастя.

Простились с героем

Жители Балтского района простились со своим мужественным земляком Леонидом Леонидовичем Галайчуком.

Смарагдові ювіляри

П’ятдесят п’ять років тому Іван Михайлович і Зінаїда Андріївна Бруч­ковські з селища Затишшя поєднали свої долі.

Классный мужик

Мне нравится слово «классный». Потому-то, наверное, использую его часто, говоря о людях. Ведь талантливых – классных! – людей вокруг так много! 

Коли робота до душі

Лариса Антонівна Кисілевська з Саврані отримала Подяку Пре­м’єр-міністра України Володи­мира Гройсмана за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального з

Сторінки