Мир

Депортация на словах

На прошлой неделе мировое сообщество отметило Всемирный день беженцев, установленный ООН в 2001 году. 

Тяжкий досвід екстремального туриста

У США помер студент Отто Вормбір, якого нещодавно звільнила північнокорейська влада. У КНДР його було засуджено на 15 років за спробу поцупити пропагандистський плакат у якості сувеніра.

Катар Ближнего Востока

«Die Frankfurter Allgemeine Zeitung» посвятила ряд статей событиям вокруг Катара.

Іграшки (Закінчення)

І в Естонії, і в Латвії автор численні рази чув одну й ту саму думку: ключовим чинником ситуації є владна жадоба Путіна та його оточення.

Іграшки

Британський журналіст Джон Карлін описує для іспанської газети «Ель Паїс» свої враження від нещодавньої поїздки до Естонії та Латвії.

Замах

У зв’язку з поширенням інформації про «руку Москви» у провокуванні внутрішніх, зокрема міжетнічних, конфліктів у Македонії та вступом Чорногорії до НАТО польська «Газета виборча» запропонувала чита

Радикал в консерваторской шкуре

Эксцентричность нынешнего президента Соединенных Штатов Америки Дональда Трампа, вероятно, останется чуть ли не единственным воспоминанием о нем в странах Восточной Европы после того, как он освобо

Фантасмагорія

Пригоди довкола російського блогера Олексія Макеєва навіть у самій лише основній сюжетній лінії вже створюють враження якоїсь вигадки, інсценізації за щойно віднайденим рукописом Е.Т.А.

Иллюзия или реальность

Впервые после своего избрания Дональд Трамп выехал за пределы США и отправился не куда-нибудь, а на Ближний Восток, откуда сейчас исходит реальная угроза со стороны ИГИЛ.

Прецедент

«Жечпосполіта» розповідає про пригоду з польського досвіду в обстоюванні прав пересічного громадянина. Випадок, судячи з тону статті, не такий вже й типовий для країни.

Спасти Европу

Победа Эммануэля Макрона на президентских выборах – благо для Франции и сигнал к пробуждению для Европы, уверен журналист «Die Zeit» Штеффен Добберт.

Одещина готується до безвізу

Одинадцятого травня Рада ЄС затвердила остаточне рішення про надання Україні безвізового режиму, і, як запевняє Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, українц

Знайомі граблі

Нинішні протести у Венесуелі, що тривають уже скоро два місяці, «Нью-Йорк Таймз» вважає найсерйознішим викликом для лівацького уряду після 2002 року, коли внаслідок заколоту попередній президент Уг

Крутые виражи Трампа

Настоящий конфликт цивилизаций проявился в оценках некоторых действий президента США.

За міжнародними стандартами

Державна політика в охороні праці базується на принципах пріоритету життя  і здоров’я працівників та повної відповідальності роботодавця за створення безпечних умов трудового процесу.

Сторінки