Одеса

На парус надейся, но телефон не забывай

В Киеве состоялось первое заседание Координационного комитета по поиску и спасению на море. Важно не только то, что оно первое.

Здобутки військової науки

З нагоди Дня науки у Військовій академії (м. Одеса) відбулися урочисті збори за участю викладачів та курсантів.

Найкращий екіпаж

Найкращі танкісти частин та підрозділів ОТУ «Маріуполь» на  полігоні «Урзуф» на практиці визначили наймайстерніший та найпрофесійніший екіпаж.

За досвідом АТО

На Чорноморському полігоні тривають заняття курсантів Військової академії (м. Одеса) з водіння автомобільної техніки.

Форум в «Морской Сорбонне»

На пятый юбилейный международный форум «Образование, практическая подготовка и трудоустройство моряков» в Одессу прибыли специалисты 70 компаний из двадцати стран мира.

Вперше на полігоні

Геть недавно солдати весняного призову надягли військовий однострій, а вже сьогодні проходять нелегкі випробування на Чорноморському полігоні.

Необхідне в наявності

Колектив Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, як раніше, так і нині, подає висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу військовослужбовцям, що зазнали поранень у районі

Щастя бути на своєму місці

Рація мовчить. А ти молишся, щоб те мовчання тривало й далі, лишень би не треба було виїжджати. Аж раптом тишу обриває виклик: «У нас трьохсотий!»…

Зворушливо та щиро

Напередодні Дня Пам’яті та При­мирення в Одеській гімназії № 7 провели зустріч поколінь.

Учбовий – не значить несправжній

Піхотинці гріють руки біля багаття, дбайливо замаскованого від спостерігачів умовного супротивника. Невдовзі світанок – найвдаліший момент для атаки. Це тішить вимоклих вояків.

Йдемо

Танки, старанно підготовані екіпажами та спецами із рембату, ретельно вимиті галицькими дощами, йдуть до нового місця дислокації. 

Ко дню рождения ЧМП

Свою историю старейшее на Черном море Черноморское морское пароходство ведет с 16 мая 1833 года. 

Чуття бережливості

Завдяки програмі ресурсозбереження реальний економічний ефект діяльності Одеської регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця» минулого року склав майже 65 млн грн.

Щоб бути взірцем

На спортивній базі Військової академії (м. Одеса) за участю збірних команд п’яти факультетів відбулися спортивні змагання, присвячені 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Если бы цветы умели говорить

Эти слова я услышал возле монумента на площади 10 Апреля в Одессе, к подножию которого руководители области, ветераны Второй мировой, воины, участвовавшие в АТО на востоке страны и в боевых действи

Сторінки