Іванівський

Традицій не слід забувати

Проїжджаючи територією СП «Правда», ТОВ, ніби потрапляєш в інший світ – підбілені дерева лісопосадок попід дорогу, стовпи, приміщення ферм, тракторних бригад, прибрана прилегла територія навколо ад

Організовано, професійно, відповідально

В аграрному секторі економіки всі роботи – від обробітку ґрунту до збирання врожаю – дуже важливі.

За сучасними технологіями

В ДПДГ «Богунівська еліта» (директор Валерій Павлович Беспалий) докладають максимум зусиль, щоб отримати здорових поросят з високопродуктивним потенціалом.

Династія

Віктор Андрійович Лапатєй – підполковник Служби безпеки України у відставці.

В бій ідуть шураві

– Неоголошена війна в Демократичній Республіці Афганістан мало не щоночі нагадує про себе.

Щоб мати прибуток

В ДП ДГ «Богунівська еліта» (директор Валерій Павлович Беспалий) колектив молочнотоварної ферми плідно трудиться під керівництвом досвідченого фахівця Михайла Михайловича Колісниченка. 

Любов до землі наснаги додає

Незважаючи на всі примхи погоди, трудівники ПСП «Україна» щороку доводять, що здатні протистояти будь-яким природним та ринковим пере

Важливо відчувати підтримку

Військовозобов’язані, які служили в зоні антитерористичної операції, а особливо ті, що були мобілізовані у перші хвилі, зіштовхнулися з тим, що забезпечення було недостатнім.

Впоралися

Хлібороби озираються на ще один трудовий рік. Своїми здобутками та проблемами зокрема діляться аграрії Іванівського району.

Приклад для наслідування

Що скрутніші часи – то креативнішими бувають люди. І не тільки в банальному виживанні, а й у намаганнях підтримати одне одного.

Вчитися заощаджувати

Задля ефективного використання енергетичних і фінансових ресурсів районна влада торує курс на забезпечення бюджетних установ альтернативними джерелами теплової енергії,

З надією на гарний ужинок

ПСП «Дружба», очолюване Олександром Іскрою, завершило посівну кампанію. Під озимий клин – пшеницю та ячмінь – відведено відповідно 1600 і 920 гектарів.

Життя чудове, поки молоді та здорові

Перше моє враження, коли переступила поріг Червоно­знам’янського стаціонарного відділення для постійного проживання пенсіонерів та непрацездатних громадян, – це надзвичайна чистота і лад в усіх при

Повернулася до рідної школи

Випускниця Павлинського НВК «ЗОШ І-ІІІ сту­пенів – дитсадок» Тетяна За­крев­ська навіть не мріяла стати педагогом – обрала професію оператора електронно-обчислювальної техніки.

До краплі таланту – 99 крапель поту

Цю життєву істину з дитинства прищеплюють учасникам зразкового хореографічного колективу Іванівської дитячої музичної школи імені М.Л. Огренича «Фаворит».

Сторінки