Любашівський

Вернісаж на пасіці

Любити золотих комашок – невтомних бджілок – Сергія Мироненка з раннього дитинства привчав тато Василь Онисимович. Його самого на бджолярство благословив також батько.

Гудзика все крутить

Поїхала я оце в Пенсійний фонд в Одесі коло Куликового поля.

Вирішувати проблеми самотужки

Голова обласної державної адміністрації Максим Степанов відвідав з робочим візитом Любашівський, Балтський, Подільський та Савранський райони. 

Хто не буде баритися

Досвідчені аграрії кажуть, що виростити добрий  врожай – це півсправи, треба його зібрати, зберегти, а потім ще вигідно реалізувати або ж залишити на зберігання у вигідних умовах. 

Напоїти спрагле село

В межах регіональної програми «Питна вода Одещини» на покращення водопостачання жителів сіл Ясенове, Бобрик, Новотороїцьке, Сергіївка, Солтанівка, Новоселівка та Д

Тяжка дискусія, тяжкі рішення

Реформа освіти неможлива без оптимізації мережі навчальних закладів. А вона передбачає такий болючий крок, як закриття малокомплектних шкіл.

Ледь перетнув рубіж повноліття

Дев’ятнадцятирічному саперові Михайлові Недайборщу, пацієнту інвалідного дому у Мустаївському районі російської глибинки, вже давно снилися рідна Кодима, п’янкий аромат квітучої акації у рідному Бо

Під тінню смертоносного реактора

Суботнього ранку 26 квітня 1986 року начальник зміни радіаційної безпеки Олександр Васильович Дмитрієнко збирався допомогти другові по господарству на дачі.

Не старіє душею

Лише вісімнадцять ветеранів Другої світової війни і одна остарбайтерка дожили в районі до 72-ї річниці Перемоги над фашизмом.

За вагомий внесок

Останніми роками відбулися значні зміни в землеволодінні та землекористуванні на територіях адміністративно-територіальних утворень.

Хотілося б вірити

З настанням тепла шляховики знову латають ями на дорогах державного значення.

Вік довгий – усім повний

Тридцять першого березня 1944 року радянські війська вийшли на Шайтанську гору, що на лівому березі річки Тилігул.

Учительська династія

Попід Бобриком-Першим тихо жебоніє річка Кодима, обрамлена вербами та яворами. До її берега туляться городи, на яких росте і квітує все необхідне для родинного щастя.

Міст у майбутнє

Довгоочікуваний дитячий садок «Веселка» на базі місцевого НВК «ЗОШ І-III ступенів-ДНЗ» (директор Олександр Лоза) гостинно відчинив двері для найменших жителів села Бокове.

Жіноче обличчя українського війська

З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня дев’ятьом військовослужбовцям-жінкам, які проходять службу за контрактом, через районний громадський центр «Волонтер»

Сторінки