Любашівський

Нев’янучі барви

Вісімдесятип’ятиріччя від дня народження видатного нашого земляка, заслуженого майстра народної творчості України Ростислава Михайловича Па­лецького широко святкувалося у селі Троїцькому.

Корови є – випасати ніде

Для більшості селян корівчина-годувальниця нині є головним джерелом доходу.

Погляди розходяться

В Любашівці вкотре обговорювали питання утворення об’єднаних територіальних громад.

До нової української школи

еренції освітян Любашівського району начальник відділу освіти, молоді та спорту райдерж­адміністрації Анатолій Крячик повідомив, що нині мережа дошкільних установ налічує 21 дитсадок, з яких 10 – у

Покарання – крайній захід

Фахівці Південного офісу Державної аудиторської служби України розпочали ревізію бюджету Любашівського району за період із 1 січня 2015-го по 31 серпня 2017 року.

Вернісаж на пасіці

Любити золотих комашок – невтомних бджілок – Сергія Мироненка з раннього дитинства привчав тато Василь Онисимович. Його самого на бджолярство благословив також батько.

Гудзика все крутить

Поїхала я оце в Пенсійний фонд в Одесі коло Куликового поля.

Вирішувати проблеми самотужки

Голова обласної державної адміністрації Максим Степанов відвідав з робочим візитом Любашівський, Балтський, Подільський та Савранський райони. 

Хто не буде баритися

Досвідчені аграрії кажуть, що виростити добрий  врожай – це півсправи, треба його зібрати, зберегти, а потім ще вигідно реалізувати або ж залишити на зберігання у вигідних умовах. 

Напоїти спрагле село

В межах регіональної програми «Питна вода Одещини» на покращення водопостачання жителів сіл Ясенове, Бобрик, Новотороїцьке, Сергіївка, Солтанівка, Новоселівка та Д

Тяжка дискусія, тяжкі рішення

Реформа освіти неможлива без оптимізації мережі навчальних закладів. А вона передбачає такий болючий крок, як закриття малокомплектних шкіл.

Ледь перетнув рубіж повноліття

Дев’ятнадцятирічному саперові Михайлові Недайборщу, пацієнту інвалідного дому у Мустаївському районі російської глибинки, вже давно снилися рідна Кодима, п’янкий аромат квітучої акації у рідному Бо

Під тінню смертоносного реактора

Суботнього ранку 26 квітня 1986 року начальник зміни радіаційної безпеки Олександр Васильович Дмитрієнко збирався допомогти другові по господарству на дачі.

Не старіє душею

Лише вісімнадцять ветеранів Другої світової війни і одна остарбайтерка дожили в районі до 72-ї річниці Перемоги над фашизмом.

За вагомий внесок

Останніми роками відбулися значні зміни в землеволодінні та землекористуванні на територіях адміністративно-територіальних утворень.

Сторінки