Соцсфера

Грошове утримання військовослужбовців буде збільшено

Президент України Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди Дня Повітряних сил повідомив про збільшення грошового утримання військовослужбовців Збройних сил України певних спеціальностей.

Компетентно про пенсії

Наша країна стоїть на порозі значної події – реформування пенсійної системи, яке стосується не лише теперішніх пенсіонерів, але й молодого покоління.

Давайте дождемся закона

♦Для справки

Средняя пенсия по Одес­ской области сегодня составляет 1820 грн, что на 8 грн меньше, чем в среднем по Украине. 

Пенсійне законодавство: роз’яснення спеціаліста

– Які умови мають бути дотримані при призначенні пенсії науковим (науково-педагогічним) працівникам за нормами Закону України № 848-VIII від 26 листопада 2015 року – «Про наукову і науково-технічну

Пенсійне законодавство: роз’яснення спеціаліста

Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області регулярно консультує наших читачів щодо тонкощів пенсійного законодавства.

Дбайливе ставлення

Люди, які мають проблеми зі здоров’ям, потребують особливих умов побуту та відпочинку. Кожен із них бажає мати рівні з іншими можливості та почуватися повноцінною людиною.

Не с пустыми руками

Нардеп Олег Ляшко подал хороший пример коллегам по Верховной Раде, избранным от нашего ре­гиона, в плане действенной заботы о социальной сфере, в частности о здравоохранении.

Допомагають учасникам АТО

При Одеській обласній державній адміністрації функціонує Центр допомоги учасникам АТО.

Пенсії за особливі заслуги перед Україною

По роз’яснення щодо встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною ми звернулися до начальника управління пенсійного забезпечення Головного управління Пен

Вопреки традициям гуманизма

Невиданный позор, преступление перед гуманностью, бесчеловечность.

Пенсійне законодавство: роз'яснення спеціаліста

Чи правомірно відмовлено в оформленні пільгової пенсії за Списком № 2 через відсутність пільгових довідок та невідповідність назви професій у трудовій книжці із посадами та профе

Об успехах и проблемах

В канун третьей годовщины Национальной гвардии Украины состоялось собрание ветеранов и пенсионеров Одесской межрегиональной секции.

Пенсійне законодавство: роз'яснення спеціаліста

Чи продовжено у 2017 році особливий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам ?

Наш цвіт, та не для нас

Минулого року Одещина – впродовж останнього десятиліття вже традиційно – посіла перше в Україні місце за кількістю громадян, працевлаштованих за кордон приватними кадровими агентствами, котрих на т

Підбили підсумки й обговорили наболіле

Цей день видався напрочуд  сонячним і теплим.

Сторінки