Чи знайдеться інвестор для кредитної спілки?

МинулогочетвергавофісіОдеськоїобласноїорганізаціїНаціональноїспілкижурналістівУкраїниповиннабулавідбутисяпрес-конференціяЛюдмилиКольчевої, якарепрезентує, заїїсловами, тимчасовуадміністраціюкредитноїспілки«Україна». Цей захід було призначено на 12.00. Але вже задовго до його початку невелика актова зала була переповнена потерпілими від діяльності колишнього керівництва цієї кредитно-фінансової організації. Таким чином, замість прес-конференції почалася справжня лайка між прихильниками пані Кольчевої та вкладниками, що об'єдналися навколо пана Каурова, який очолив єдиний штаб тієї ж кредитної спілки «Україна». Під тиском обдурених вкладників Л. Кольчева змушена була сховатися у службовому кабінеті. Розібратися хто правий було практично неможливо. Люди вийшли на вулицю, де і далі спілкувалися з журналістами.

– Ми не знаємо, хто уповноважив проводити прес-конференцію пані Кольчеву і виступати від імені вкладників, – заявила начальник відділу щодо зв'язків з громадськістю КС "Україна" Альона Бабініна. – Про майбутню акцію нас сповістило "сарафанне радіо", тому ми і зібралися, щоб дізнатися, про що тут йтиметься. На мій погляд, ця акція організована з метою ліквідації кредитної спілки, щоб остаточно сховати всі "кінці у воду".

Але виникає запитання, а що ще можна ліквідувати? Якщо, за словами заступника голови наглядової ради КС "Україна" Дмитра Маркова, коштів на рахунках практично не залишилося, на сервері компанії дані про позичальників відсутні, замість них протягом 45 хвилин звучить музика Чайковського.

В інтернеті, зокрема, можна також знайти таку інформацію:

" Працівники Державної служби щодо боротьби з економічними злочинами (ДСБЕЗ) установили, що з 1 січня 2006 року по лютий 2007 року КС "Україна" працювала без ліцензії на право залучення депозитних внесків..., виявлено також кілька фактів присвоєння керівниками кредитної спілки коштів, зокрема 9,9 та 10,7 мільйона гривень за двома фіктивними договорами кредитування. За одним з фактів у грудні 2008 року було порушено кримінальну справу...".

Тим часом, Д. Марков у своєму інтерв'ю заявив:

– Я гадаю, що під кінець року, якщо не тіло депозитів почнемо видавати, то хоча б виплачувати за ними відсотки тим, хто цього найбільше потребує...

Для цього, за його словами, єдиним штабом, очолюваним В. Кауровим, ведеться робота щодо залучення інвесторів, а також коштів з державного та міського бюджетів для того, щоб відновити роботу КС "Україна".

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті