Ювілеї

Мистецтво бути молодою й енергійною

Відповідальна і життєрадісна. Емоційна і замирлива. Політично грамотна і відкрита для спілкування. Усе це наша улюблена секретар­референт Ольга Іванівна Ітуєва!

Ми цілком серйозно вважаємо, що наша редакція може організовувати екскурсії. Або семінари з обміну досвідом. Бо лад у документообігу та кадрових питаннях у Ольги Іванівни зразковий. Приймаючи за день десятки дзвінків і листів, виконуючи іншу роботу, ця яскрава і темпераментна жінка володіє мистецтвом залишатися молодою і енергійною.

З днем народження, Ольго Іва­нівно! Бажаємо Вам здоров’я, добра і радості і багатьох­багатьох ювілеїв!

Колектив редакції газети «Одеські вісті»

Низький уклін – героєві праці

Черговий ювілей від дня народження відзначила в червні одна з найзаслуженіших жительок Саратського району – знатна виноградарка, Герой Соціалістичної праці Лідія Григорівна Чешенко.

Велика трудівниця, добра, великодушна жінка заслужила на глибоку повагу та громадське визнання у своєму районі та за його межами.

Керівництво ПАТ «Южний» – колишнього радгоспу­заводу, де багато років працювала Лідія Григорівна, разом з Розівською сільською радою та активом села підготувало для ювілярки гідне свято. Вшанувати героїню праці запросили до півсотні гостей. Програму урочистостей вела Розівський сільський голова Л. Отян. Із привітаннями та добрими побажаннями від імені керівниц­тва району до іменинниці звернулися голова Саратської районної ради В. Чемерис і керівник апарату Саратської РДА С. Удовик. Цього дня ювілярка почула слова щирої вдячності, поваги та любові від бригади, з якою здобувала великі трудові перемоги, і всіх, з ким довелося жити та працювати. Квіти, вітання та добрі побажання одержала Лідія Чешенко від керівництва об’єднання «Одесавинпром» і його генерального директора Ш. Гулієва. Щирі слова висловили Лідії Григорівні виконавчий директор ПАТ «Южний» В. Жакот і депутат районної ради О. Тарасова.

Винуватниця урочистостей була дуже зворушена увагою та щирим спілкуванням з усіма гостями.

Алла Корень, с. Розівка, Саратський район

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті