Іменний причал

Причал № 14 Одеського морського торговельного порту відтепер носить ім’я Героя Соціалістичної Праці Миколи Тимуня. На відкриття пам’ятної дошки прийшли керівники підприємства, докери, інженери, менеджери, технологи…

Старожили ОМТП пам’ятають молодого хлопця, який прийшов працювати до порту ще в далекому 1963 році. Для нового докера став рідним той самий причал № 14 – тут пройшли 46 трудових років М. Ти­муня.

– Микола Олексійович приніс у колектив молоду енергію. Завдяки ініціативній жилці він незабаром став відмінним виробничником, – сказав на мітингу на честь відкриття іменного причалу почесний президент ОМТП Микола Павлюк. – І ще його вирізняло вміння працювати не лише з вантажами, але й з людь­ми. Ці якості й дали Миколі Тиму­ню змогу талановито керувати понад сот­нею людей з ударної комплексної госпрозрахункової бригади № 208, яка багато років тримала марку першості в морській галузі. Але най­важливіше, що при всіх лаврах йому властиві простота та людяність.

Сьогодні він на пенсії, але зали­шається таким же невгамовним тру­дів­ником на тому ж самому причалі, де працює старшим стивідором у компанії «Новотех­термінал».

В.о. начальника ОМТП Юрій Васьков від імені нового покоління портовиків відзначив, що пам’ятна дошка на стіні адміністративного будинку бу­де нагадувати молоді, поглиненій сучасними технологіями, про яскраві приклади трудового лідерства.

– Зростання виробничих показників – це красномовне свідчення на­шої поваги до славних традицій, за­кладених такими звитяжцями своєї справи, як Микола Тимунь, – додав Ю. Васьков.

Тим часом робота тривала. Доки йшов мітинг, диспетчер терміналу повідомив, що на борт судна «Mare Transporter», яке прийшло в порт, вже завантажено 15­ту тисячу тонн металу...

Выпуск: 

Схожі статті