ОТГ починають з благоустрою і безпеки

У райцентрі капітально ремонтується ділянка вулиці Володимира Князя, що веде до Меморіалу Слави, а також укладається плитка на площі перед Будинком культури. 

Ці роботи розпочалися у межах реалізації «Програми житлово-комунального господарства та благоустрою Любашівської селищної ОТГ на 2019-2021 роки»

Голова Любашівської ОТГ Геннадій Павлов вважає, що програма з благоустрою є логічним доповненням до плану соціально-економічного розвитку території ОТГ. Тому зараз, як і торік, відбувається значна і копітка робота з ремонту доріг і вулиць. Загальний обсяг фінансових ресурсів на виконання запланованого в поточному році складає 31,4 млн. грн.,  з яких 11,5 млн. грн. — власні кошти ОТГ. 

Нещодавно об’єднана територіальна громада придбала спеціалізований пожежний модуль на причепі ПЦ-0505 та мотоблок національного виробництва. 

Пожежний модуль вартістю 170 тис. грн. після реєстрації уже передано для потреб Сергіївського старостинського округу. Він забезпечуватиме пожежну безпеку сіл Сергіївка, Янівка й Агафіївка. Згодом такий же пристрій буде придбано і для Іванівського старостинства.  Мотоблок також успішно експлуатується співробітниками КП «Зеленбуд» при озелененні Любашівки. 

Наразі в селах ОТГ, утвореної трохи менше року тому, проводиться реконструкція мереж вуличного освітлення та будівництво водогонів. Також триває процедура приєднання Бобрицької сільради до Любашівської ОТГ. 

У Одеській області сьогодні діють 28 ОТГ. Ще в чотирьох перші вибори призначено на 30 червня.

На знімку: шляховики лагодять вул. Володимира Князя   

Фото автора 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті