Марина Мунтян

Магія бабусиної книжки

Оленка завжди була слухняною та старанною дівчинкою. І все їй вдавалося добре: і навчання в школі, і прибирання в домі. Все на відмінно, сказала би вчителька.

Хто за крильцями – до Америки, а ми – на дачу

У спекотні літні дні так хочеться виїхати на природу, залишити позаду задушливу квартиру і насолодитися щебетом птахів, свіжим повітрям і повноцінним відпочинком.

І жнець і швець, а за мангалом молодець

Сьогодні у нас в гостях унікальний чоловік Михайло Гук. Запитаєте, в чому його унікальність? За що не візьметься - все зробить до ладу.

До нас їде ревізор! Та ще зі смачненьким!

- Бабусю, бабусю, бабусю! – онучки Настюша та Сонечка гукають Аллу Дофілівну. – Ми дуже зголодні-і-іли! 

А найголовніше – вишенька… на м’ясі

Як я познайомилася з нашою сьогоднішнею гостею? Спочатку почула найзаразливіший сміх - такий, що відразу хотілося теж сміятися.

Огірки мариновані, ікра заморська… кабачкова!

Липень. За вікном плюс 35. А в приміщенні - всі сорок п’ять. Запах часнику, запареного кропу, лаврового листка. На столі - гарячі банки, кришки...

Добре дошли, або Ласкаво просимо до болгарського столу

Національна кухня - це візитівка народу. По ній складається перше і, мабуть, головне враження. Болгари - дуже гостинний і доброзичливий народ.

Хто не готував сардельку, той не одесит

Коли я смажила биточки з  чорноморської сардельки, щоб взяти на море на перекус, мої родичі, які приїхали попляжитися з Подільська, підозріло запитували: «Що це?

Зелена галявина на літній тарілці

Дивлячись на Ніну Михайлівну, можна сказати: весела, життєрадісна, бадьора, активна, жартівлива, сучасна, позитивна… Ніхто ніколи і не запідозрить, що цій невгамовній жінці вже 80+. 

До кохання – 20 метрів

Моя юна племінниця, якій нема ще й 18-ти, з блиском в очах розповідала про побачення. Запитую: «Де познайомилися?» «Як де? В інтернеті!

В вирі фактів і подій зустрічати день новий

Зазвичай журналісти стоять по інший бік відеокамер та фотоапаратів. Їхні диктофони направлені в сторону новин, подій, розслідувань.

Мерщій на «Трамваї щастя» дорогою Гаррі Поттера

 Міжнародний день захисту дітей – це свято не тільки для самих малюків. Цей день нагадує суспільству про необхідність їхнього захисту.

Квіти, що добре видно з небес

Коли бабуся діставала з гардероба мішок з речами «на смерть», всі без винятку мали сідати і уважно слухати та запам’ятовувати.

Сторінки