Одеські вісті

ГО «Театр на Чайній» надано пільгу з орендної плати

На двадцять першій сесії Одеської обласної ради сьомого скликання депутати ухвалили кілька рішень щодо надання у 2019 році пільг з орендної плати кільком громадським організаціям Одеської області. 

Кубок памяти Аркадия Табачника

В январе и феврале в Одессе  пройдут поединки  традиционного баскетбольного  турнира – Мемориала Аркадия Табачника.

Децентралізація на Одещині – реалії сьогодення

В Україні триває реформа децентралізації.

Розпорядження Президента України

Про призначення В.Котляренка головою Ренійської районної державної адміністрації Одеської області

Определяются с патриархатом

Первая община Московского патриархата на Одесчине желает перейти в Православную Церковь Украины.

Різдвяна ніч на льодовій арені

У спортивно-концертному комплексі «Одеський Палац спорту» на льодовій арені СДЮШОР «Крижинка» за підтримки Одеської обласної ради відбулося яскраве льодове шоу за участю фігуристів одеської

Шановні ветерани!

Хай персонально кожен із нашої півмільйонної громади  ветеранів Одещини прийме найкращі та щирі поздоровлення з Новим роком та світлим  Різдвом Христовим у першому цьогорічному випуску сторінки «За

«Листи в редакцію – найактуальніше»

Продовжуємо подавати матеріали постійної  рубрики, в якій фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області відповідають на питання щодо пенсійного законодавства,  як

Соцдопомога стане ближчою

Одеський міський голова Геннадій Труханов запропонував профільній комісії міськради підготувати всі матеріали з цього питання, аби максимально проінформувати одеситів.

Які пенсійні системи в провідних країнах?

Так вже склалося, але і тепер мало хто з української молоді ставить перед собою питання: а чи  буде старість забезпеченою? А за кордоном зовсім інакше. Чому ж так?

Бережуть вікову традицію

Обрядовість є важливим компонентом суспільного життя і традиційної духовної культури жителів села Осички. Задля збереження культурної спадщини на Савранщині проводиться обряд «Осичківський Дідок».

Закрыть нельзя учиться

Заголовки новостей шокировали - знаменитую школу Столярского закрывают. Учиться и работать в этом учебном заведении опасно.

«Слов на ветер не бросаю!»

В начале минувшей недели Одесса проводила в последний путь заслуженного журналиста Украины Петра Алексеевича Заричанского.

Будемо жити!

Президенту України Порошенку П.О.

Шановний Петре Олексійовичу!

З ювілеєм, колего!

7 січня відомому письменнику і журналісту, лауреату багатьох престижних літературних премій, дипломату, заслуженому журналісту України, члену Національної Спілки письменників України та Болгарії, в

Сторінки