Економика

Надежды на налог с физлиц

Главный финансовый документ – бюджет на 2018 год – Ренийский районный совет принял без задержек и единогласно на 24-й сессии 20 декабря.

Енергія: де взяти і як зберегти?

Протягом 2017 року на Оде­щині більше сотні об’єктів соціальної сфери стали енергоефективними. Проведені тут заходи з енергозбереження дозволили заощадити до 18% паливно-енергетичних ресурсів.

Захистити кошти

Працівники територіального управління Рахункової палати по Одеській, Миколаївській та Херсонській областях провели аудит ефективності використання бюджетних коштів, виділених на забезпечення діяльн

Того, кто вращает бокал в руке, не проведешь

В этом году виноград должен был немного подорожать, поскольку Кабинет Министров Украины волевым решением повысил минимальные цены на спиртные напитки. В частности на вино – на 12%.

Чи спрацює у нас «план Маршалла»?

Довідка «ОВ». Найбезкорисливіший акт в історії

Сколько стоит экономика портов

Морские порты – это не только водные ворота, через которые проходят грузы внешней торговли государства, но и прибрежная территория, где работают сотни предприятий, организаций, оказывающих портовые

Юрий Кононенко: «Автомобилистам области – ни гвоздя, ни жезла!»

Сегодня жалоб и претензий к качеству пассажирских перевозок, несмотря на обилие транспорта и маршрутов, хватает.

Посол Євросоюзу не бачить виправдань тому, щоб українці жили бідно

Порівняно з минулим роком експорт із нашої області зріс на тридцять відсотків, а імпорт – на двадцять.

Курс на євроінтеграцію

За останні кілька місяців стосунки між Україною та Європою перейшли на новий етап. Першою ластівкою стало те, що з червня нашим громадянам надали право подорожувати країнами ЄС без віз.

Весостроение: развиваться, сохраняя традиции

Недавно из Киева, Запорожья, Броваров, Славянска и других городов Украины в Одессу приехали для встречи руководители предприятий, производящих весоизмерительное оборудование.

Попри несприятливу погоду

Аграрії України засипали в засіки 37 мільйонів тонн зерна.

Здорова конкуренція

Він розмістився на території колишньої «Сільгоспхімії». Вибір місця невипадковий. Адже для такого комплексу найкращий варіант – ділянка із залізничною колією поблизу станції. 

Кодымский синдром

В конце июля государственные аудиторы Южного офиса Госаудитслужбы, согласно плану проведения мероприятий государственного финансового контроля, пытались провести ревизию городского бюджета и финанс

Поки що на рівні дискусії

Нещодавній ХІ Міжнародний чорноморський контейнерний саміт зібрав у конференц-залі готелю «Лондонська» понад 150 осіб – портових операторів, фахівців у галузі контейнерного менеджменту й логістики,

Сторінки