На Одещині

На вулицях світлішає

Стихія, яка вкрила на початку року Оде­ську область, за­вда­ла ва­гомих збитків – її на­слідки лік­ві­ду­ють і сьогодні. 

за плідну працю

За вагомий внесок у реалізацію державної політики з реформування земельних відносин, плідну працю із забезпечення раціонального вико­ристання і збереження земель­них ресурсів та з нагоди Дня земле­

Люди просят не спешить с рельсами в Молдову

Строительство железнодорожной ветки «Березино-Бессарабяска» может привести к негативным последствиям для украинского Придунавья.

Загинув військовий з Одещини

2 березня 2018 року у зоні проведення операції об’єднаних сил на території Донецької області в населеному пункті Авдіївка від кулі снайпера трагічно загинув військовослужбовець з Одещини Вадим Сапе

С подтоплением справляются

Килийский район переживает период подтоп­ления – интенсивно тающий снег образовал ручьи.

Конкурс самых умных и красивых

Село Утконосовка  по праву считается одним из самых успешных населенных пунктов в Измаильском районе. Уже стало доброй традицией проведение здесь фестиваля-конкурса «Студент и студентка». 

Садовые домики переводят в жилые

Измаил продолжает переводить садовые домики в жилые – при условии, что они отвечают государственным строительным нормам.

Герой отримав нагороду Президента. Посмертно...

Більше ста воїнів отримали нагороди згідно з Указом Президента України Петра Порошенка «Про відзначення державними нагородами України».

Помилилися з погодою

У Любашівці від аномального холоду потерпають перелітні птахи, які повернулися з теплих країв на рідні місця гніздівлі.

Турнір на честь пам’яті любителя шахів

Міжнародний шаховий турнір відбувся в селі Новопетрівка.

Покорили Говерлу и Петрос

 В Карпатах состоялись традиционные зимние сборы спортсменов альпклуба «Одесса». 

Визначився фіналіст

В Окнах відбулися фінальні змагання обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів з баскетболу серед дівчат команд ІІІ групи із Березівського, Іванівського, Великомихайлівського,

Краса Одещини у півтисячі знімків

Під час святкування 86-ої річниці від Дня заснування Одеської області було презентовано фотокнигу «Одещина: Край та люди». 

Зцілитися на вуликах і окропитися «дівочими слізьми»

У селі Волярка активно розвиває зелений туризм бджоляр Володимир Седлачек, який ефективно практикує  бджолотерапію — сон на вуликах.  Його пасіка вважається однією з кращих на Одещині. 

«Альгадра» как школа жизни

Сегодня Измаил настойчиво работает над изменением своего внешнего облика, что не могут не заметить туристы, которые приезжают в столицу украинского Придунавья.

Сторінки