На Одещині

Обіцянки грандіозні. Почекаємо, чи справдяться

Наповнення місцевих бюджетів в умовах децентралізації. Планування розвитку дорожнього господарства на 2019-2024 роки та результати виконання програм з ремонту автодоріг.

«Джура-Пограничник - 2019»

Всеукраинская военно-патриотическая игра «Джура-Пограничник» в будущем году пройдет в Одесской области: в конце июня - начале июля участники игры разобьют палаточный лагерь в Измаиле неподалеку от

Здание нового РАГСа – подарок Президента

Работы по строительству нового уникального здания  РАГСа  в Болграде, стоимость которых превышает 11 миллионов гривен, не прекращаются ни на день. 

Ювілей студії танцю «DanceWorld»

Тільки-но місто Татарбунари відсвяткувало свій день народження, та й одразу почало готуватися до нового свята. Цього разу це було феєричне шоу на честь ювілею студії танцю «DanceWorld».

Довгий шлях до свободи

… У числі перших «Хлібороб» не пішов на роздержавлення не тому, що колектив не бажав цього. Перепони  з’явились там, де й не снилось.

«На хліб вистачає. Але без масла»

Серед тих засобів масової інформації, які наближаються до завершення процесу роздержавлення – районна газета «Єдність». Не було сенсу йти у вільне плавання в числі перших.

Промінь надії ще є

Редактору районної газети «Промінь» Тетяні Погореловій до труднощів не звикати. Тринадцять літ тому вона, не маючи досвіду у журналістиці, очолила районку.

Автомобиль в подарок

Арцизская ЦРБ получила современный санитарный автомобиль класса «А» и новое медицинское оборудование.

Держслужбовці – чемпіони!

Збірна команда державних службовців району здобула перемогу в обласній спартакіаді.

Щоб учням жилося комфортніше

В гуртожитку місцевого професійного ліцею значно поліпшили умови проживання учнів.

Для цього з обласного бюджету виділили158 тисяч гривень. 

В Дачном скоро будет спортплощадка

В пригородном населенном пункте на финальной стадии находится строительство современной спортивной площадки.

Ещё один центр досуга?

… Кстати, о досуге, о свободном времени. С одной стороны, его параметры говорят о качестве жизни.

Вітали школярів та говорили про злободенне

Третього вересня шкільних дзвоник пролунав для 3219 учнів району. Вперше за парти тут сіли 399 першокласників, які навчатимуться 12 років за новим державним стандартом початкової загальної освіти.

Праздник единения города и района

Второй год подряд в Измаильском районе в пригородном селе Сафьяны проходит знаковое мероприятие под символическим названием «Ярмарка щедрости и таланта».

Балтская громада приросла еще одним селом

Новопольский сельский совет присоединился к Балтской ОТГ. Такое решение принято на нынешней сессии Одесского областного совета.

Сторінки