На Одещині - "Від Дунаю до Бугу"

Трішки істини – у вині

Упродовж вихідних в Болграді відбувся масштабний винний фестиваль.

На ділянці дороги Одеса-Рені у Саратському районі вкладають асфальт

В Одеській області тривають роботи на дорозі міжнародного значення М-15 Одеса-Рені. Наразі на ділянці біля села Зоря Саратського району (119-124 км) влаштовують верхній шар асфальту. 

Готовы встретить туристов из Турции

У Измаила появился шанс расширить своё участие в Совместной операционной программе трансграничного сотрудничества Евросоюза «Бассейн Чёрного моря 2014-2020». 

Спроможні громади — запорука успіху

 7 листопада Уряд ухвалив розпорядження про визнання спроможними 52 об’єднаних територіальних громад, в яких перші вибори відбулися у 2017-2018 роках.

ОЦЕНКУ НЕ ВЫСТАВИЛИ

Вилковская ОТГ учится жить по Закону Украины «Про місцеве самоврядування в Україні». Согласно Уставу Вилковской ОТГ 6 ноября в городе Вилково состоялось общее собрание жителей громады.

«Виноград не может стоить дешевле помидоров…»

В селе Долинское Ренийского района Одесской области состоялся 5-й международный фестиваль «Свято вина».  К хозяевам праздника приехала делегация из города Тыргу Окна (Румыния) во главе с примаром Ш

День Бессарабських болгар

У рамках святкування Дня Бессарабських болгар в Одесі, в концертному комплексі «Палладіум», відбулися урочисті збори.

Наши в Страсбурге

Руководитель Балтской ОТГ Сергей Мазур представляет Украину и, в частности, Одесщину в Страсбурге.

Спортмайданчик – для усіх

У селищі Любашівка на території навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія» йде будівництво багатофункціонального спортивного майданчику.

Оберігають село від лиха

Безпека людей — велика відповідальність, яка лягає на плечі працівників служби з надзвичайних ситуацій.

Їхня робота – соціальний захист

Голова обласної ради Анатолій Урбанський взяв участь в урочистих зборах з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери.

ПРАЗДНИК ДЛЯ ВСЕГО СЕЛА

Давним сентябрьским днём журналистские пути-дороги привели в село Белка Ивановского района, где жил писатель Дмитрий Буханенко, много лет возглавлявший издательство «Маяк».

Поддерживают малый бизнес

Депутаты Арцизского райсовета выделили 100 тыс. грн на реализацию Программы поддержки малого бизнеса в Арцизском районе на 2018-2020 гг.

В пам’ять про визволителів

На честь 74-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників пройшла урочиста церемонія покладання вінків та квітів до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави.

Хвилина мовчання і квіти на Меморіалах

Вже традиційно колона працівників Біляївської районної державної адміністрації разом з іншими службовцями районного центру, представниками підприємств та громадських організацій, жителями міста Біл

Сторінки