На Одещині

Затримали громадянина Румунії

Співпраця прикордонників та жителів Придунав’я не раз давала свої позитивні результати. Затримання чужинця, яке сталося нещодавно, є тому підтвердженням.

Придбали нову техніку

Наприкінці минулого року Ширяївська об’єднана територіальна громада придбала екскаватор-навантажувач на базі трактора МТЗ-82 і трактор МТЗ-82 з відвалом для сніговидалення та інших робіт, а також о

Ремонт дорог всегда актуален

На реставрацию дорожного полотна по улице Шевченко (порядка 800 метров – от улицы Суворова до Южной) было израсходовано 1 миллион 460 тысяч гривен из государственного бюджета.

Хозяин на базаре – барин?

С недавних пор Арциз, тихий и скромный райцентр, расположенный на юге области в бессарабских степях, «заштормило».

Новини області

Зростають обсяги вантажопереробки

Измаил: комфорт для центра и окраин

Измаил входит в наступивший 2018 год с бюджетом: последняя сессия горсовета приняла главный финансовый документ на начавшийся год. Но год уходящий запомнится измаильчанам не этим.

Лише теплі спогади

У зоні АТО на сході України загинув 30-річний боєць Олександр Чегурко, уродженець села Шершенці Кодимського району. 

Новини області

Льодова вистава

Композиція з інопланетянами

Прянична композиція «Інопла­нетяни в гостях на Кодима-фесті» дісталася кодимчанці Тетяні Пушкар.

Колядки, узвар и крэчуницы

О молдавских традициях празднования Рождества можно написать не одну книгу.

Щоб співочому роду не було переводу

Талановиті сестрички Грищенко з Ісаєвого – шестирічна Марійка і тринадцятирічна Даринка  –  не уявляють свого життя без музики, співу і танців.

Измаил отметил день штурма крепости

 Штурм крепости Измаил, который 227 лет назад произвел переворот в искусстве овладения крепостями, не забыт: 22 декабря к подножию памятника Александру Суворову Измаил третьего тысячелетия возложил

Прокладає зоряні шляхи і розправляє вітрила

Здається, тільки на хвильку вийшла за поріг школи, а дзвоник поспішив покликати за парти нові покоління… Тоді наша alma mater  проклала нам зоряні шляхи, розправила наші вітрила і благословила на д

Новорічний забіг

У місті вперше влаштували  «Новорічний пробіг у шапочках Діда Мороза». До легкоатлетичного заходу долучилися з півсотні дорослих і дітей.

Благополучное начало

Операция на сердце была проведена при открытии областного реперфузионного центра КУ «Одесская областная клиническая больница».

Сторінки