Події

В Сергіївці отруїлися діти

Масове отруєння дітей сталося в ніч на 12 липня 2019 року в ДП «Оздоровчо-спортивний табір «Медик – 2» Державного університету медицини і фармації ім. Ніколая Тестеміцану» (м.

Кір не дає про себе забути

У селі Кубей Болградського району зареєстровано спалах кору. Тут захворіли на інфекційні захворювання шестеро жителів села, з яких п’ятеро - діти.

Розперезався ураган, та обійшлося без жертв

 Сильний ураганний шквал несподівано вчинив напад на північні райони Одещини. У Кодимському районі буря поламала десятки дерев, стовбури та великі гілки падаючи порвали лінії електропередач.

Несправжні міни при підступній грі

Вже більше тижня стратегічні об’єкти Одеси і околиць зазнають телефонних мінувань практично у режимі нон-стоп.

Порушникам до України - зась

У пункті пропуску «Табаки» прикордонники Ізмаїльського прикордонного загону виявили порушника порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України.

Кровавый июнь в Ивановке

Хроника кошмара

Негода наробила лиха

В ніч з 4 на 5 червня злива з градом затопили вулиці Балти і близьких до міста сіл, повалила дерева, знесла деякі конструкції.

Потеряшка ждет хозяев

2 июня между Малой и Большой Долиной возле дороги в районе садового кооператива «Заря» был найден французский бульдог, девочка, примерно 1-1,5 года, вся покусанна

Измаильский элеватор штурмовали. Второй раз

В понедельник, 3 июня, самым жарким местом в Измаиле стала площадка перед въездом на территорию элеватора: по инсайдерской информации, фермеры и пайщики планиров

Бунт на Люстдорфской

Утром 27 мая заключенные Южной исправительной колонии №51 (общего режима), расположенной в Одессе на Люстдорфской дороге,  устроили бунт – массовое неповиновение администрации.

Кордон українського Придунав’я: життя – у робочому ритмі

Співробітники оперативних підрозділів Південного регіонального управління Держприкордонслужби та Ізмаїльського відділу Національної поліції за підтримки групи реагування патрульної поліції на автод

Заступился за жену – и получил пулю

ЧП в Санжейке, где в ходе возникшего конфликта был ранен народный депутат Украины Александр Урбанский, уже обросло множеством «подробностей», о которых, думается, даже не подозревают уч

Бандити з великої дороги, або Чиї тут важать інтереси?

16 квітня, близько 22.30  у пункті габаритно-вагового контролю на трасі Київ-Одеса неподалік села Дачне трапилася надзвичайна подія.

Топором – по окну

В селе Новосельское вчера, 12 марта, около половины шестого утра совершено нападение на волонтера, председателя молдавского национально-культурного общества «Извор» Валерия Бабэрэ. 

На Одещині виявили військовий арсенал

Співробітники оперативних підрозділів Південного регіонального управління Держ­прикордонслужби та Нацполіції на околиці Болграду затримали чоловіка з військовим арсеналом.

Сторінки