Економіка

Одещина увійшла в ТОП-5

Одеська область посідає п’яте місце за рівнем залучення іноземних інвестицій в Україні. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій за І півріччя 2019 року становив 1258,6 млн дол. США.

Втрати на 133 мільйони: Держаудитслужба відзвітувала за 2019 рік

Нещодавно прес-службою Півден­ного офісу була надана інформація про результати ревізій, які було проведено співробітниками Південного офісу Держаудитслужби впродовж січня – жовтня 2019

Як бути з переможцем?

Відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань транспорту, зв’язку та морегосподарського комплексу під головуванням Романа Сеника.

Діалог про землю: чи почує держава селян і фермерів?

Уже кілька років в Україні точаться розмови про зняття мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

В ожидании пришествия рынка

Комментарий редакции

«Ключик», который уже никогда не откроет дверь в сказку

Несколько дней назад позвонила Дина - моя соученица по музыкальной школе. Она много лет живет в Нью-Йорке.

Задачка для депутата, или Где достать миллиард….

Наверное, заседание всех депутатских комиссий облсовета сводится к одному единственному вопросу - денежному.

Во главе угла - финансирование

Хроника  предсессионной  подготовки

Обережно: швидкі кредити!

Шукаєте терміновий кредит? Вам потрібна фінансова допомога? Вам потрібна позика, щоб погасити рахунки? Терміново потрібні кошти на лікування? Не вистачило коштів на відпочинок?

Відкритий урок з домашнім завданням

Круглий стіл, що відбувся в рамках відкритого засідання постійної комісії Одеської обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності по темі співп

Контейнерний ринок став на стрімку колію

В Одесі завершився XIII міжнародний Чорноморський контейнерний саміт, на якому було обговорено перспективи розвитку контейнерного ринку, а також створення сприят

Про держаудит місцевих бюджетів

В Будинку представництв Одеської обласної ради від­бувся круглий стіл на те­му: «Концептуальні засади проведення державного фінансового аудиту місцевих бюджетів».

Втекти від урбанізації до патріархальних животоків

На Любашівщині для операторів одеських туристичних фірм «Ганеж», «Альбатрос Тревел», «Тартус-тур», «Марком», «Аквавіта», «Екскурсійний  дім Одеси», «Навігатор» в

Де недопрацьовує Одеська митниця

Одеська митниця ДФС не в повному обсязі забезпечує ефективне планування та своєчасність надходжень єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України.

Гектар під сонцем

Одеська область вважається одним із найсприятливіших регіонів України для  отримання електроенергії альтернативним шляхом.

Сторінки