За полуднем віку

«Чорт» у ЗАГСІ

Спогад з нагоди 60-річчя у шлюбі

Автобіографічна гумореска

Її роки – то добрі справи

Те, що молодь, та й взагалі суспільство має піклуватись про людей похилого віку є аксіомою.

Листи в редакцію - найактуальніше

Сьогодні продовжуємо нашу постійну рубрику з актуальним для читачів-пенсіонерів запитанням, яке надійшло з редакційною поштою.

Коли допомога – справді невідкладна

Пілотний проект муніципальної служби невідкладної медичної допомоги  презентовано в Одесі на глобальному експо-конгресі «Бізнес для розумних міст».

А синова родина – матусина надія

Ніна Тимофіївна Петрашенко все своє життя прожила в рідному селі Гребеники і в січні цього року зустріла свій 90-річний ювілей.

Звертайтесь, телефонуйте

Близько 360 тисяч дзвінків прийняли оператори-консультанти Контакт-центру Пенсійного фонду України протягом 2018 року.

Місто допомагає нужденним

За матеріалами із офіційних джерел, 284 малозабезпеченим громадянам Одеси, які опинилися в складних життєвих обставинах, призначено адресну матеріальну допомогу.

«Листи в редакцію – найактуальніше»

Сьогодні у нашій постійній рубриці питання, яке останнім часом найчастіше зустрічається в редакційній пошті, і, безперечно, є актуальним для багатьох читачів-пенсіонерів.

На главном направлении

По журналистским делам приходится частенько встречаться с руководителями различных общественных организаций.

Шановні ветерани!

Хай персонально кожен із нашої півмільйонної громади  ветеранів Одещини прийме найкращі та щирі поздоровлення з Новим роком та світлим  Різдвом Христовим у першому цьогорічному випуску сторінки «За

Новогодний карнавал всех друзей к себе позвал

В Доме клоунов территориальный центр социального обслуживания При­морского района устроил для подопечных замечательный праздник 

«Листи в редакцію – найактуальніше»

Продовжуємо подавати матеріали постійної  рубрики, в якій фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області відповідають на питання щодо пенсійного законодавства,  як

Соцдопомога стане ближчою

Одеський міський голова Геннадій Труханов запропонував профільній комісії міськради підготувати всі матеріали з цього питання, аби максимально проінформувати одеситів.

Які пенсійні системи в провідних країнах?

Так вже склалося, але і тепер мало хто з української молоді ставить перед собою питання: а чи  буде старість забезпеченою? А за кордоном зовсім інакше. Чому ж так?

Все от мала до велика

5 декабря страна отметила Меж­ду­народный День волонтера. В нашей области он прошел на должном уровне.

Сторінки