За полуднем віку

Система телемедицини працює

В Одеській області на даному етапі реформування сфери охорон здоров’я повноцінно працює система телемедицини. Про це сказала в. о.

Почесні нагороди та подарунки

У Будинку представництв Одеської обласної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана.

Довгожителька з Одеси

Мешканка Одеси Єлизавета Перельман зазначила 104-й день народження. Бабуся добре себе почуває і перебуває в гарному настрої.

На «Планеті довгожителів»

В Одесі завершився шостий всеукраїнський фестиваль «Планета довгожителів», який тривав три дні.

Страховий стаж підприємців

Одним із ключових показників при визначенні розміру пенсії є страховий стаж.  Зважаючи на те, що на сьогодні все більше українців в забезпеченні свого добробуту

Забытый рекорд ко дню рождения

25 лет назад, 2 сентября 1994 года, в день рождения Одессы, житель Подольска Борис Григоржевский финишировал после уникального пешего перехода «Одесса-Одесса».

Откровение

Ноги устали. Руки устали. 

Устали глаза…

Одеські пенсіонери знову пішли вчитися

315 бабусь і дідусів з Одеси знову сіли за парти. Але цього разу вже в Університеті третього віку.

Листи до редакції - найактуальніше

Читачі «Одеських вістей» цікавляться, чи є особливості для встановлення розміру пенсії у розмірі, визначеному частиною 2 статті 28 Закону України «Про загальнообо

«Пенсійний фонд України» у смартфоні

Пенсійний фонд України з вересня починає впроваджувати у тестовому форматі новий електронний сервіс – мобільний додаток «Пенсійний ф

Два часа и вся жизнь

Когда мы расположились на удобных креслах в спасительной тени развесистого платана, моя собеседница Нина Семёновна Кальфа спросила:

Два часа и вся жизнь

Когда мы расположились на удобных креслах в спасительной тени развесистого платана, моя собеседница Нина Семёновна Кальфа спросила:

Проект медичних браслетів для людей похилого віку не реалізовано

Проект «Використання QR-коду для ідентифікації людей, яким потрібна допомога» переміг в конкурсі від Одеської міськради ще в 2018 році.

87-річний чемпіон із Одеси

Анатолій Накльовкін з Одеси завоював одразу 4 медалі на відкритому Чемпіонаті України з плавання (категорія «Мас­терс»).

Які виплати (доходи) враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії?

На запитання наших читачів відповідають фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області.

Сторінки