Влада

Субвенция как предновогодний подарок

Внеочередная сессия областного совета была созвана по инициативе губернатора области Максима Степанова в связи с необходимостью распределения средств субвенции из Госбюджета на нужды здравоохранени

Обмін досвідом

На теренах Балтської центральної районної лікарні відбулася XI конференція «Північного хірургічного товариства ім. М.О. Богданюка».

Розпоряждення Одеської обласної державної адміністрації від 21.12.2017 р. № 1235/А-2017

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Интрига сохранялась долго

До начала 15-й сессии областного совета VII созыва журналисты спорили: удастся ли рассмотреть все 92 вопроса повестки дня за один день или пленарное заседание затянется на два дня?

В новий рік – з новим кошторисом

Депутати Татарбунарської міської ради на 21-й сесії VII скликання прийняли головний фінансовий документ на наступний рік.

Увага! Сесія обласної ради

Двадцять першого грудня о 10.00 у сесійній залі Одеської обласної ради розпочнеться пленарне засідання п’ятнадцятої сесії обласної ради VII скликання.

Комісія ОДА погодила заявки на придбання 91 об’єкта соціального житла та будинків сімейного типу для дітей-сиріт в Одеській області

Комісія при Одеській обласній державній адміністрації розглянула та погодила заявки від районів Одеської області на придбання 81 об’єкта соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених бать

Заява голови обласної ради Анатолія Урбанського з приводу ремонтних робіт в Одеському палаці спорту

В ефірі провідних одеських телеканалів «7 канал», «Репортер» та «Медіаінформ» голова обласної ради Анатолій Урбанський зробив заяву з приводу ремонтних робіт в Одеському палаці спорту.

День місцевого самоврядування

Сьомого грудня Одещина разом з усією Україною відзначила День місцевого самоврядування.

Магдебурзьке право в Одесі

Щороку сьомого грудня українське суспільство відзначає День місцевого самоврядування. Це свято було засноване Указом Президента України № 1250/2000 від 25 листопада 2000 року.

Успіхи громад Одещини

Три роки децентралізаційної реформи. Повно­важення, фінанси та від­­повідальність переда­ються органам місцевого самоврядування. Першопрохідникам було найтяжче.

Згадати віхи, щоб не заблукати

Свято дає привід не тільки для того, щоб полічити здобутки і поділитися мріями на майбутнє.

Вітання Анатолія Урбанського з Днем місцевого самоврядування!

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування.

7 грудня – День місцевого самоврядування

Сьомого грудня країна святкує День місцевого само­врядування.

Сторінки