Влада

В Одеській області Президент Петро Порошенко відвідав багатонаціональні військові навчання

На території Одеської області тривають українсько-американські начання «Сі Бриз – 2018». Під час робочої поїздки до регіону їх відвідав Президент, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко.

За счет «Общественного бюджета»

В с. Белино начали реализовывать проект Общественного бюджета Балтской ОТГ «Школьный двор-2017».

Николай скорик призвал парламент не допустить перепрофилирования «одесской киностудии»

Народный депутат от Оппо­зи­ционного блока Николай Скорик призвал коллег по парламенту не допустить перепрофилирования «Одесской киностудии».

Лихо приборкано. Що далі?

Жахлива новина про те, що загорілась балтська школа №3, швидко розлетілась Балтщиною. У будівлю школи влучила блискавка, яка і стала причиною пожежі.

У сусіда хата біла, а в мене... «Бідненька»

ПЕРЕЙТИ ПОЛЕ 

ВТРАЧЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ  

Євросоюз допоможе поліпшити адмінпослуги

Діяльність Татарбунарського міського центру надання адміністративних послуг буде приведена відповідно до чинного законодавства за підтримки Програми  «U-LEAD  з Європою»: покращення якості надання

Про освітянські округи, сонячну енергетику і морг

На 19 позачерговій сесії районної ради сьомого скликання депутати одноголосно висловилися за створення Любашівського освітнього округу з опорним закладом НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Любаш

Дощі та сонце Старокозацької громади

Шукаючи ідеї для нових матеріалів, доводиться доволі таки часто мандрувати Одещиною.

Измаил объявил карантин

В Измаиле зафиксирован случай заболевания африканской чумой свиней: 26 июня диагноз был подтвержден, и комиссии (эпизоотическая и по ТЭБ и ЧС) ввели карантин. 

Исток и устье Дуная… встретились и подружились

Делегация объединенной Вилковской громады побывала в немецком городе Фуртванген, где был подписан меморандум о сотрудничестве в сферах культуры, образования, экономики, туризма, гастрономии и други

Жилье – сироте

Ключи от собственного дома и ордер получил житель села Мардаровка из числа детей-сирот Дмитрий Кулишинский.

Зустрічі, що надихають

Делегація працівників органів місцевого самоврядування на чолі з головою районної ради Катериною Лаптієнко здійснила навчальну поїздку до Полтавської області.

Аграрні горизонти майбутнього

Примхи цьогорічної зими поставили на порядку денному багато запитань: як саме задовгий період холоду позначився на посівах озимих та багаторічних культур, винограду?

О госслужбе – с любовью

Власть принято ругать, а вот говорить о ее успехах – не комильфо. Но как быть, если успехи есть? Мы же стремимся быть объективными? Да и повод есть – День Госслужбы.

Володимир Мельник: «Престиж державної служби ще залишився»

Цими днями відбувся конкурс на звання кращого державного службовця. Переможці вже визначені та приймають поздоровлення від своїх колег. Однак за якими критеріями тут визначають найкращих?

Сторінки