Здоров'я

Кір як індикатор стану суспільства

Гаряча лінія для високої температури

Приключение итальянца в Одессе

Лучиано ехал в Одессу совсем ненадолго. Вернее, он так думал, когда покупал билет на самолет.

Забота без границ и surprise в тумбочке

Накануне новогодних праздников в неврологическое отделение Ренийской районной больницы привезли очередную партию гуманитарного груза. На сей раз – из Франции. 

Діабет – не вирок

Які асоціації у вас викликають слова «чума ХХІ століття»? Передусім ми подумаємо про поширення ВІЛ-інфекції та онкологічні захворювання.

Реформа, що відповідає на питання життя чи смерті

В Одеській області продовжують наполягати, що регіон має бути поділений на 9 гос­пітальних округів, а не на 5, як пропонують у Міністерстві охорони здоров’я.

Готуючись до сесії

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики депутати розглянули нову обласну цільову програму «Доступна медицина», розраховану на 2018-2010 роки, т

Миллион 300 тысяч гривен на медицину

На прошедшей сессии Килийского районного совета на ремонтные работы в зданиях центральной районной больницы, акушерско-гинекологического отделения и поликлиники было выделено порядка 1 миллиона 300

Сучасна амбулаторія свідчить про відродження села

У селі Сичавка Лиманського району урочисто відкрили сучасну амбулаторію загальної практики – сімейної медицини. Цей комунальний заклад має назву «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Спільні зусилля завжди дають вагомий результат

Питання збереження життя та здоров’я  працівників підприємств Одещини – завжди основні для фахівців Головного управління Держпраці в Одеській області і ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Д

«Вилікувати» сільську медицину

Низький рівень надання медичної допомоги селянам викликає велике занепокоєння у представників органів місцевого самоврядування. Цій болючій темі навіть була присвячена спеціальна нарада.

Модернізована амбулаторія – для села

У Саратському районі відкрили оновлену амбулаторію сімейного типу. На капітальний ремонт будівлі витратили 2,5 мільйона гривень.

Не так страшні щеплення, як їх відсутність

У селі Виноградівка Болградського району 20 дітей захворіли на кір через відмову від вакцинації.

В больницах наводят порядок

На протяжении 15 лет одной из самых острых проблем Арцизской центральной районной больницы являлось ненадлежащее состояние фтизиатрического (противотурбекулезного) кабинета.

Щоб бути корисними людям

Медично-соціальна експертна комісія на початку листопада відчинила свої двері в оновленому приміщенні. 

Для зручності медиків та клієнтів

Міжрайонна медично-санітарна експертна комісія перейде в нове приміщення.

Сторінки