Ось такий «СаНАТОрний бізнес»

У межах виконання пер­шо­чергових заходів, спрямованих на боротьбу з корупцією в органах влади та державних уста­новах, СБУ затримала директора державного спеціалізованого сана­торно-курортного зак­ладу Одеси, який на­лежить Міністерству со­ціальної політики Укра­їни, під час отримання керів­ником хабара у розмірі

1 тис.­ 500 доларів США.

Встановлено, що під­при­ємливий керівник санаторію, який надає оздоровчо-лікувальні послуги ветеранам вій­ни, дозволив міс­це­вим бізнесменам роз­ташовувати на тери­торії медичного закла­ду, на умовах оренди, авто­мийку, станцію техніч­ного обслуговування автомобілів, автостоянку, тенісні корти, стома­тологічний кабінет та сауну. За цей дозвіл орендарі повинні були щомісяця сплачувати посадовцю «данину» в розмірі 500 доларів США кожний, незважаючи на укладені підприємцями угоди з Фондом держмайна України. У разі відмови сплачувати гроші, директор погрожував орендарям адміністративними захо­дами.

Співробітники СБУ за­три­мали хабарника на гарячому в його службо­вому кабінеті, під час отримання грошових коштів від одного із бізнесменів-орендарів. Також у злов­мисника було вилучено посвідчення помічника голови Національного комітету щодо боротьби з корупцією у м. Одесі та Одеській області.

Під час обшуку помеш­кання «борця з корупцією», у спеціально обладнаному сховищі правоохоронці вилучили 120 тис. доларів США та переобладнану вогнепальну зброю – пістолет марки «Zoraki».

За матеріалами СБУ прокуратура Одеської області стосовно хабарника порушила кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого

ч. 2 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України. Злов­миснику обрано запобіжний захід утримання під вартою.

Слідство триває.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті