Вічне слово Кобзаря

На конкурс читців «Нам треба голосу твого, Тарасе!», присвячений 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря, з’їхалися понад 40 шанувальників Шевченкової творчості з усього Фрунзівського району. Вони підтвердили: мистецтво слова у тому й полягає, що захоплює і того, хто говорить, і того, хто слухає, залишає в думках слід, який не губиться з роками. 

На початку конкурсу ведуча Ірина Черни­шенко сказала: 

– Увесь свій могутній талант Тарас Гри­­­горович присвятив служінню народові. А народ, який має такого поета, як Шевченко, і таку вічну книгу, як «Кобзар», – безсмертний. 

Вікова категорія читців не була обмежена, тож вірші декламували і шестирічні малюки, і люди, яким далеко за сорок. Порадувала і різнобічна підготовка деяких учасників. Неперевершеною була гра учасників драматичного колективу «Орфей» із Затишшя Олесі Олійник, Олени Шибун і Володимира Сторожука (керівник Людмила Камнєва), які надзвичайно точно відтворили образи з п’єси Тараса Шевченка «Назар Стодоля». Запам’яталися також яскраві виступи Віталія Гнатенка (Йосипівка), Діани Білодудко (Затишшя), Ганни Кусьє (Затишшя), Ольги Поліщук (Фрунзівка), Ірини Тарнавської (Фрунзівка), Даяни Примхи (Первомайське) та багатьох інших. Лунали на конкурсі і музичні твори у виконанні Юрія Стрельбицького та Ольги Кучеревської із села Перехрестове. 

Конкурс оцінювало компетентне журі, і йому довелося дуже нелегко при визначенні переможців. 

За одностайним рішенням честь Фрун­зівського району на обласному конкурсі читців, присвяченому 200-річчю Тараса Шевченка, захищатимуть Ольга Поліщук, Володимир Сторожук і Олеся Олійник. 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті