Ізмаїл зустрічав героїв

В Ізмаїльському прикордонному загоні цими днями врочисто зустрічали бойових товаришів, що повернулися до місця постійної дислокації із зони АТО. Нагадаємо, 217 прикордонників у вересні вирушили на схід країни. Серед них поряд зі штатними співробітниками загону були й добровольці, і призвані за мобілізацією. Ізмаїльські прикордонники дислокувалися у Краматорську, а бойові завдання виконували на ділянці від Лисичанська до Констянтинівки. З них 143 бійці благополучно повернулися в загін, а решта виказали бажання залишитися на сході та продовжити службу.

Мовби й не було довгої та стом­люючої дороги до Ізмаїла. На­передодні відправлення у Краматорську був потужний артоб­стріл. На щастя, всі наші військовослужбовці вціліли. А в Одесі одна з машин колони втрапила у ДТП, але й тут усе обійшлося без жертв. 

Довгоочікувана зустріч бійців із близькими й товаришами по службі змила всі сліди втоми. Хлопці ледве встигли вибратися з автобусів і машин із прикордонною символікою, як до них кинулися дружини, сестри, діти, матері. Щоправда, часу на емоції було небагато: надійшла команда шикуватися – і бійці, карбуючи крок, рушили на плац, на офіційний захід.

Комітет дружин прикордонників Ізмаїла за сприяння меценатів приготував військовослужбовцям гідний прийом: величезні короваї, прикрашені національною символікою, а також торти з жовто-блакитною глазур’ю на поверхні – кожному військовослужбовцеві. І, зрозуміло, квіти.

На урочисту зустріч бійців прикордонного загону із зони АТО приїхав заступник начальника Південного регіонального управління ДПСУ полковник Володимир Бондар. Він високо оцінив рівень професійної та морально-психологічної підготовки ізмаїльських прикордонників, їхній високий бойовий дух, здатність до взаємовиручки, особливо, – стосовно бійців мобільної прикордонної застави, яка в загоні завжди була «на передовій» – на найскладніших ділянках кордону. На щастя, як підкреслив командир Ізмаїльського прикордонного загону підполковник Володимир Зуб, бійці не тільки з честю виконали покладені на них завдання, але й не допустили втрат – усі живі та здорові. Після офіційного прийому, із хвилиною мовчання на спомин про загиблих українських прикордонників, виступами гостей, нагородженням, прикордонники рушили здавати зброю, а потім готуватися до відправлення додому. Адже в загоні служать представники практично всіх регіонів України.

Рубрика: 
Выпуск: 
Автор: 

Схожі статті