«Перлина» – чемпіон

Завершилася відкрита зимова першість Одеси з футболу. Турнір, який вважається одним із найпопулярніших серед аматорів, зібрав цього разу дванадцять учасників, які чотири місяці змагалися за почесний трофей. Головні матчі першості, як і в попередні роки, випали на перший місяць весни. До призових двобоїв дійшов квартет найсильніших.

У матчі за третє місце зорянські «Балкани», що зуміли лише на фіні­ші першого етапу випередити чинного чемпіона Одеси – «Люксеон», міні­мально здолали другу команду «Реал Фарма» завдяки єдиному голу свого капітана Олександра Райчева. А от у фіналі глядачі так і не дочекалися голів, у підсумку вони стали свідками футбольної лотереї. У ній щасливішим виявився дебютант змагань – колектив «Перлина», який тренує Денис Колчин. Відзначимо, що під його керівництвом минулого року команда «Soho.net» сенсаційно здобула Кубок Одеси і стала срібним призером чемпіонату міста. Тепер в активі Колчина-тренера ще одне досягнення – перемога в зимовій першості Одеси.

Не можна не відзначити й унікаль­ного досягнення срібного призера «Реал Фарма». Ця команда за останні одинадцять років піднімається на п'єдестал зимової першості вже вдев'яте. У сезоні-2004/05 вона також стала срібним призером, сезонах 2006/07 і 2007/08 – бронзовим, а в турнірах 2008/09, 2009/10 і 2010/11 – чемпіоном, у сезоні-2011/12 – бронзовим призером (а друга команда клубу – чемпіоном) і, зрештою, у сезонах 2013/14 і 2014/15 – срібним призером. Такою сталістю не може похвалитися жоден аматорський футбольний клуб нашої області.

За підсумками першості оргкомітет змагань визначив лауреатів індиві­дуальних номінацій. Серед них найкращий воротар Андрій Череднюк («Перлина»), найкращий захисник Павло Новицький («Реал Фарм-2»), найкращий півзахисник Олександр Бичков («Реал Фарм»), найкращий нападник Олександр Райчев («Балкани») і найкращий гравець зимової першості Олександр Машнін («Перлина»). А приз найкращого бомбардира дістався Артему Головіну із ФК «Одеса», який забив дев'ять м'ячів, причому, як відзначають наші колеги з газети «Время спорта» Юрій Усатюк та Руслан Кудринський, п'ять із них – в одній грі.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті