Служити воїнам

Щотижня в неділю по обіді у клубі військової частини проводять «Біблійні години». Бійці переглядають фільми, слухають Слово Боже, тут проходять виступи християнської молоді з піснями та віршами. Організацію духовного дозвілля особового складу взяв на себе капелан бригади ма­йор Збройних сил України Олег Сидоренко, який водночас очолює прес-службу 28-ї Окремої механізованої бригади. 

Чи потрібні такі заходи? Одного разу після зустрічі до організаторів підійшов юнак-контрактник і запитав: «Чи можете ви помолитися за мене»? Звичайно ж, капелан та його помічники з радістю відгукнулися на прохання солдата. Минуло два дні, і вже у двері кабінету військового душепопечителя постукав той же хлопець. Його бажання змінити своє життя переважило сором’язливість, він прагнув спілкування із священнослужителем. І той присвятив свій час допомозі військовослужбовцеві в пошуку шляху до гармонійного існування у військовому колективі зокрема та в суспільстві взагалі.

На кожній зустрічі з солдатами капелан наголошує на необхідності вирішення найскладнішого завдання – розібратися в собі та побороти своє «я» задля того, аби в житті людини гармонійно співіснували любов до Творця і до довколишніх так, як до себе. І в цьому капеланові допомагають однодумці – представники різних церков, для яких прагнення служити воїнам є сенсом їхнього життя.

♦Наш кор.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті