Відбулася зустріч прокурора області з головою Комітету Ради Європейського Союзу із цивільних аспектів врегулювання кризових ситуацій

У прокуратурі  Одеської області  нещодавно відбулася зустріч прокурора області Олега Жученка з головою Комітету Ради Європейського Союзу із цивільних аспектів врегулювання кризових ситуацій Яною Калімоновою та заступником голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Жоель Ваштер.

 Було обговорено співпрацю Консультативної місії з українськими партнерами, зокрема, щодо реформ у секторі цивільної безпеки України та ефективності діяльності правоохоронних органів.

Також під час зустрічі обговорювалося питання реформування органів прокуратури та про регіональну специфіку роботи правоохоронців.

У свою чергу представники прокуратури регіону презентували систему електронного документообігу власної розробки, що має на меті спрощення процесу підготовки документів та значне зменшення часу на їх обробку і передачу, що особливо актуально в умовах роботи сучасних місцевих прокуратур, до територіальної юрисдикції яких входить декілька адміністративно-територіальних одиниць. Про це повідомила прокуратура області.