За системою «БАРС»

На базі навчально-тренувального комплексу Військової академії (м. Одеса) відбувся конкурс на найкращого фахівця з бойової армійської системи «БАРС». Учасниками спортивного заходу стали 15 команд військовослужбовців – представників навчальних центрів Збройних сил України, а також вищих військових навчальних закладів України. 

Конкурсне змагання відбувалося в номінаціях на найкраще виконання координаційної вправи, силового комплексу, прийомів та дій при обеззброєнні противника, а також дій при штурмі будівлі на висоті, на знання техніки переміщення та заняття положень для стрільби і на визначення найкращого стрільця.

Командну перемогу здобули господарі – команда Військової академії (м. Одеса). Другий результат – у 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України. Трійку призерів замкнула команда 142-го навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій Збройних сил України. 

В особистій першості перемогу здобули курсанти Володимир Кудін, Іван Корнієнко та молодший сержант Вадим Ярошенко.

Під час нагородження переможців начальник відділу фізичної підготовки та спортивної діяльності Головного управління підготовки Збройних сил України полковник Олег Чернявський зазначив, що сьогодні бойова армійська система «БАРС» проходить активне опробування у військах. Згодом цю систему планується використовувати під час загальновійськової підготовки в різних видах та родах військ Збройних сил України.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті