На ОМКФ-2018 покажуть фільми, присвячені 100-річчю від дня народження Інґмара Берґмана

В межах Одеського кінофестивалю відбудеться показ стрічок “Персона” Інґмара Берґмана та “Інґмар Берґман: Інтермеццо” Ґуннара Берґдала

14 липня 2018 року виповниться 100 років з дня народження шведського режисера Інґмара Берґмана. Знакова дата припадає на проведення 9-го ОМКФ. З цієї нагоди Одеський міжнародний кінофестиваль, Посольство Швеції в Україні та Шведський інститут вирішили провести ретроспективний показ 2 стрічок, перша з яких — ігровий фільм “Персона” Берґмана, а друга – документальна робота Гуннара Берґдала “Інґмар Берґман: “Інтермеццо”.

Інґмар Берґман — шведський режисер театру та кіно, сценарист, письменник, автор більше 60 художніх та документальних фільмів і понад 70 театральних постановок. Серед стрічок Берґмана — всесвітньо відомі “Сунична галявина”, “Сьома печатка”, “Фанні та Александер”, “Шепіт та крики”, “Крізь тьмяне скло”, “Дівоче джерело” та інші. Він тричі отримав “Оскар”, став володарем “Золотого Ведмедя” Берлінського кінофестивалю та лауреатом премій Каннського міжнародного кінофестивалю, Європейської кіноакадемії, Венеційського кінофестивалю, Національної спілки кінокритиків США, Національної ради кінокритиків США та ін.