Зустріч з Генеральним консулом КНР

До Одеської обласної ради з неофіційним візитом завітала Генеральний консул КНР пані Чжао Сянжун у зв’язку із закінченням терміну перебування на своїй посаді.

Зустріч провів голова обласної ради Анатолій Урбанський. Він зазначив, що з  пані Чжао Сянжун працювати було завжди легко та продуктивно. Очільник обласної ради відзначив активну співпрацю пані Сянжун з китайською  діаспорою Одеської області та сприяння дружбі і співробітництву між нашим регіоном та провінціями КНР.

«Сподіваюся, що досвід, отриманий під час перебування на посаді Генерального консула Китайської Народної Республіки в Одесі, був успішним. Нехай він стане Вам у нагоді у подальшій міжнародній діяльності. Упевнений, що усі Ваші ініціативи та задуми щодо співробітництва між нашими країнами будуть продовжені», – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

В ході зустрічі пані Чжао Сянжун особисто подякувала Анатолію Урбанському за підтримку роботи Генерального консульства в Одесі. Зокрема, вона зазначила, що за час її роботи (останні два роки) китайсько-українські відносини розвивалися здоровим і стабільним чином. Праця в Одесі надихнула її на нові проекти, адже Одеська область – це високорозвинений індустріальний регіон держави, чия промисловість відіграє значну роль в структурі народногосподарського комплексу України.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Наприкінці сторони обмінялись пам’ятними подарунками.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті