Районній газеті – 88 років!

Точної дати виходу першого номеру часопису не встановлено, тому щороку іменини газети відзначають у середині місяця – 16 вересня.

За 88 років видання неодноразово змінювало свою назву. Так, з 1930 до 1938 року районка виходила під назвою «За суцільну колективізацію». До 1962 року – «Фрунзівець» (у цей період газета не виходила лише під час Другої світової війни»). 

У 1962 році її було перейменовано у «Колгоспний ранок» і під цією назвою вона працювала до 1992-го. З цього часу і до травня 2018 року часопис називався «Новини Фрунзівщини». А з червня цього року – «НовинаР». Останні зміни сталися у зв’язку з перейменуванням району із Фрунзівського у Захарівський. Тож, щоб у подальшому не було «прив’язки» до назви місцевості, колектив вирішив вигадати нову нейтральну назву. Більш широко вона розшифровується як Новина регіону, району, родини.

«НовинаР» вже завершив процес роздержавлення преси і сьогодні працює у статусі приватного підприємства. 

– Хтось із відомих сказав, що газета – чернетка історії. А ми додамо, що газета – літопис краю, – зауважила головний редактор «НовинаРа» Вікторія Майнич. – Ось уже 88 років журналісти районки роблять нові записи в особистому щоденнику нашого краю – інформують про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, розповідають про успіхи, нарікають на невдачі, розмірковують про високе і не забувають про буденне, повертаються спогадами у минуле і мріють про майбутнє.

Выпуск: 

Схожі статті