Працювати «на конверт» – справа марна і карна

Якби знав, де впаду – підстелив би соломки, - кажуть в народі. Часто-густо, погоджуючись працювати нелегально, люди самі позбавляють себе соціальних гарантій, у тому числі пенсії, лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, втрачають оплачувану відпустку. Той, хто отримує зарплатню в «конверті», стає юридично беззахисним перед роботодавцем. Останній платить стільки і доти, як вважає за потрібне. 

Відповідно до діючого законодавства, як повідомляє Пенсійний фонд України,  встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку. До страхового стажу при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, за які сплачені страхові внески. При цьому повний місяць враховується до стажу, якщо сплачені внески у розмірі не менше мінімального страхового внеску. Нині він становить 819,06 грн.

З 1 січня 2018 року мінімальний страховий стаж для призначення пенсій за віком становить 25 років і поступово збільшується щороку до 2028 року на 1 рік. З 2028 року  для отримання права на пенсію необхідно буде мати 35 років стажу.

Враховуючи, що на пенсію чоловіки та жінки виходять у 60 років, молоде покоління починаючи з 25 років повинно працювати тільки офіційно і без перерв, щоб бути захищеними у старості.  

З 2000 року в Україні діє система персоніфікованого обліку, яка надає кожній особі можливість безоплатно отримувати відомості про суму заробітної плати, скільки та за який період сплачено роботодавцем внесків до Пенсійного фонду. Ця система дозволяє контролювати процес формування своєї майбутньої пенсії, вимагаючи від роботодавця своєчасної та повної сплати внесків. 

Щоб отримувати інформацію про себе, потрібно зареєструватись на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua). Також є можливість замовити щомісячні sms-повідомлення про набутий страховий стаж, користуючись Інструкцією з налаштування сервісу sms-інформування Пенсійного фонду.

Отже, аби отримувати пенсію, треба платити пенсійні внески. А відтак – працювати легально. А той, хто порушує трудове законодавство, позбавить себе соціальних благ та залишиться на старість із...пустим конвертом. 

Роботодавці ж повинні своєчасно оформляти найнятих робітників, виплачувати і відображати  в звітності реальну зарплату. 

І варто пам’ятати, що ухилення від сплати податків, у т. ч. шляхом використання нелегальної найманої праці, тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність. Водночас, офіційне оформлення працівників – це позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Рубрика: 
Район: 
Выпуск: 

Схожі статті