Пенсія у вас, мо’, попрацювати час?

Про досить цікаве та незвичне ставлення до кадрів у Японії розповіла директор Одеського міського центру занятості Ольга Чумаченко. Виявляється, у країні сонця, що сходить, роботодавці охочіше пропонують посади фахівцям, котрі досягли віку сорока п’яти і вище, аніж молодим. В чому логіка? Вважається, що люди цих вікових категорій вже «повирішували» нагальні життєві справи: мають житло, автомобіль, виростили та оженили дітей, тож клопоти – позаду, можна повністю зосередитись на роботі, тим паче, що професійний досвід вже надбано чималий. Японці вважають, що до сорока п’яти людина ще вчиться. Треба сказати, що такий підхід себе виправдовує. Саме тому до нього не тільки придивляються, а й подекуди впроваджують європейці.

В Україні, звичайно, своя ситуація. Чимало людей передпенсійного віку швидше заклопотані тим, як би «дотягти» до виходу на заслужений відпочинок. Проте, через низький рівень соціальних виплат, багатьом літнім українцям, як то кажуть, і копійка не зайва. Тож робота чи підробіток на пенсії – мов рятівна соломинка. Тільки ж хто на роботу візьме?

Візьмуть! Ось днями колектив Одеського міського центру зайнятості одержав листа від пенсіонерки Олени Борисівни Сторожук (прізвище на її прохання змінене), де літня людина висловлює подяку за допомогу у працевлаштуванні.

Вона звернулась до Центру два місяці тому задля вирішення питання її працевлаштування. У цьому їй допомагало четверо фахівців різних напрямків. З Оленою Борисівною працював психолог, вона пройшла профорієнтаційне діагностування, їй було надано рекомендації, далі – підбір роботодавця, презентація йому кандидатки на посаду. Нині Олена Борисівна працює та задоволена і роботою, і зарплатнею.

І таких прикладів в послужному списку Центру чимало.

Загалом із усіх, хто потребує роботи та звернувся до Центру по допомогу у працевлаштуванні, пенсіонерів та людей передпенсійного віку – більше десяти відсотків. І, як показує статистика, процент людей цієї категорії від загального зростає. Очевидно, дається взнаки і пенсійна реформа. Адже далеко не всі, хто у дев’яностих через повальне закриття підприємств не мав можливості працювати офіційно, мають нині необхідний для нарахування пенсії страховий стаж.

Як структура сервісна Одеський міський центр зайнятості надає допомогу у працевлаштуванні усім, в тому числі людям передпенсійного віку та пенсіонерам. Зрозуміло, якщо особа досягла пенсійного віку, то вона взяттю на облік як безробітна не підлягає. І права на виплату допомоги по безробіттю не має. Але на допомогу із працевлаштування може розраховувати цілком.

Нещодавно у міському центрі зайнятості відбулась реорганізація, в ході якої створено новий відділ – рекрутингу. Власне, робота в цьому напрямку розпочалася ще з початку року як експеримент. І ось коли аналіз показав, що є запит на таку структуру, то створили окремий відділ. Він працює на тих же засадах, що і подібні приватні структури. Різниця в тому, що він діє в рамках державної Служби зайнятості, а відтак послуги з підбору робочих місць надає безкоштовно.

Відділ ще не працює у повній мірі, це лише початок, фахівці одночасно навчаються основам рекрутингу, але керівництво очікує, що невдовзі будуть добрі результати.

В Одесі діють Центри інтегрованих послуг, де фахівець вищезазначеного відділу рекрутингу надає послуги всім, хто потребує роботи, в тому числі - і пенсіонерам.

– Одне із наших завдань, – каже Ольга Чумаченко, – спростувати поширений міф, що після сорока п’яти років на роботу не беруть. Це не так. Головне – бути справжнім фахівцем. Ми виступаємо в процесі працевлаштування посередниками, комунікаторами, ведемо перемовини з роботодавцями та допомагаємо кандидатам правильно підготувати резюме, презентувати себе роботодавцеві.

Тобто, працевлаштуванню передує масштабна робота, в тому числі з психологічної точки зору. Для цього в арсеналі Центру є свої напрацювання. Звичайно, допомогти пенсіонерові все ж складніше в наших реаліях. Але вони, як правило, мають великий фаховий досвід, тож таких людей вдається працевлаштовувати на посади консультантів, радників, помічників. 

Тож мо’, попрацювати за полуднем віку? Чому б і ні!

Район: 
Выпуск: 

Схожі статті