Дар’я Полуніна зіграє Лесю Українку

Молода українська актриса Дар’я Полуніна зіграє головну роль у байопіку з робочою назвою “Леся Українка. Узлісся”.

 Дар’я Полуніна - молода українська актриса, що вже досягла визнання своєї майстерності. У її портфоліо вже 3 короткометражних роботи та повнометражний фільм, а також премія кінофестивалю “Spektrum” (Польща) за найкращу акторську роботу у короткометражнії стрічці “Сашка”. Українські режисери за лаштунками вже назвали Дар’ю “голландський живопис” - за незвичайну зовнішність та природний талант до акторства.

Наразі команда фільму з робочою назвою “Леся Українка. Узлісся” завершила зйомки тізеру, де Дар’я вже втілила образ Лесі Українки. Акторка каже, що весь масштаб байопіку про Лесю Українку усвідомила тільки під час зйомок: “До цього образ Лесі був для мене дуже хрестоматійним. Після того, як я почала занурюватись у її життя, мені навіть, стало страшно, від того, якою величною була ця жінка. Адже я - така маленька людина у порівнянні з нею - як я повинна це передати? Чим далі, тим більше я розумію, якою живою, чутливою та величною вона була. Дуже хочеться, щоб про це дізналися усі”, - каже Дар'я Полуніна.

Креативна продюсерка фільму Юлія Сінкевич впевнена, що Дар'я - унікальна акторка: “Насправді, я бачила Дашу у декількох фільмах, а також у промо-відео Одеського кінофестивалю 2018, але ідея спробувати її на цю роль виникла абсолютно спонтанно. Мені трапились її фото й то була миттєва реакція - це ж вона, Леся Українка! В ній є все, чого ми шукали - інтелігентність, талант, аристократизм, краса, глибинне розуміння особистості Лесі Українки - і головне інтелект, адже грати таку складну роль може лише дуже освічена людина. Буде дуже цікаво”

Нагадаємо, проект про Лесю Українку було підтримано Українським культурним фондом, а режисером байопіку стане Нана Джанелідзе