Залишимо нащадкам чисту планету

Якою дістанеться нащадкам наша планета? Над цим питанням розмірковували учасники обласної зимової школи «Планета дружня до дітей». Організаторами акції вже вчетверте  стали Одеський екологічний держуніверситет у партнерстві з міжнародною асоціацією «Євростратегія» за ініціативи дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

 - Донести кожному з учасників просту думку про те, що дії хоча б однієї людини, здатні принести в екологію позитивні зміни - така основна мета роботи екошколи,- зазначив її організатор   Владислав Михайленко. - Наразі ми можемо говорити, що екологія стає своєрідною модою серед молоді. І навіть один випускник екошколи здатен вести за собою увесь клас, а  клас може вести за собою всю школу і так далі по зростаючій аж до рівня країни. 

Владислав Михайленко підкреслив, що випускники екошколи  активно впроваджують свої знання в життя і стають свідомими захисниками навколишнього середовища:

У нас чимало успішних випускників, вони брали участь і в конкурсах робіт МАН, а створивши шкільні екопарламенти, просувають власні ініціативи та проекти у своїх навчальних закладах. Найбільший прорив - це перехід навчального закладу на роздільне сортування відходів. Одеська 92-а школа здійснила цей задум першою. Наразі її колектив не залишає у процесі навчання ніякого сміття, спрямовуючи його на переробку. Реалізувати ідею  допомогли учні інших шкіл, колеги по навчанню у екошколі.

Ректор Одеського державного екологічного університету Сергій Степаненко   висловив впевненість у тому, що  учасники екошколи,  заряджені  позитивним екологічним потенціалом понесуть свої устремління в серця  ровесників, одеситів і жителів нашої області, зроблять усе необхідне, щоб наша планета залишалась дружньою для майбутніх поколінь.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті