Подбали про маленьких пацієнтів

Завершується капітальний ремонт дитячого відділення Подільської міської лікарні. Тут демонтували старі та замінили на нові вікна та двері, повністю відремонтували підлогу, у коридорі поклали керамічну плитку, в палатах постелили лінолеум. Встановлено системи вентиляції та опалення, проведено електромонтажні роботи. Облаштовано санвузли, прокладено трубопроводи водопостачання та системи каналізації тощо.

Кошти на проведення робіт було виділено з обласного бюджету в рамках обласної цільової програми «Здоров’я» на 2014-2018 роки у розмірі 1 мільйон 490 тисяч гривень.

«Одна з пріоритетних задач органів влади усіх рівнів – створити необхідні умови для отримання якісних медичних послуг. В Одеській області діє цільова програма «Доступна медицина на 2018-2020 роки», яка відповідає загальній концепції реформування системи охорони здоров’я в умовах євроінтеграційного спрямування розвитку країни, визначеного Президентом України Петром Порошенком», – зауважив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Выпуск: 

Схожі статті