Де тонко, там і ремонтували

Представники нещодавно створеної служби місцевих автомобільних доріг Одеської області прибули до району, щоб на місці визначити обсяг робіт на поточний рік. За планом, спочатку передбачено відремонтувати у щебеневому варіанті відрізок шляху сполученням Йосипівка – Павлівка. Під час ретельного обстеження проблемної ділянки, яке проводили заступник директора з експлуатаційного утримання доріг Олександр Сурмай спільно з головою райдержадміністрації Олексієм Осійчуком та очільниками Йосипівської і Павлівської сільрад, було наголошено на необхідності комплексного підходу до ремонту місцевих доріг. Адже для того, щоб робота була виконана якісно, потрібно подбати про розчистку заростей обабіч дороги, знищити парослі дерев і кущів, зробити місця для стоку води, облаштувати дренажні системи тощо. 

–  Найближчим часом будуть виконані ремонтні роботи доріг на перші 500 тисяч гривень, – каже голова райдержадміністрації Олексій Осійчук. – Для цього вже завозиться близько 250 тонн щебеню. На черзі – проблемні відрізки між селами Перехрестове і Онилове, Майорське і Росіянівка, Мар’янівка і Першотравневе, Новошибка і Василівка, Новозаріцьке і Бірносове, а також шлях на село Войничеве. 

Довідка «ОВ»: 

Державне підприємство „Служба місцевих автомобільних доріг” опікується дорогами Одеської області. У підпорядкування підприємства увійшло 5 500 км доріг обласного значення. Основною метою діяльності СМАД є дотримання експлуатаційного стану автомобільних доріг відповідно до нормативно-правових актів та стандартів, створення умов для безперервного та безпечного руху транспорту на них.

На знімку: під час обстеження доріг району

 

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті