Ледь не спізнилися на ЗНО

Рясні дощі, які пройшли на півночі Одещини, призвели до погіршення транспортного сполучення між населеними пунктами. Через це випускники району ледь не запізнилися на зовнішнє незалежне тестування з історії України, яке проводиться в місті Подільськ. 

Шкільний автобус з дітьми виїхав близько 7 ранку. Це оптимальний час для того, щоб дістатися по бездоріжжю до сусіднього району, випити чаю і трохи відпочити від важкої дороги.

Але цього разу автобус потрапив в складну ситуацію: між селами Карабанове і Кошарка (територія Захарівського району) дорогу перегородила маршрутка, яка рухалася в бік Одеси і застрягла в багнюці. Вчительці історії, яка супроводжувала групу випускників, довелося викликати районний підрозділ держслужби з надзвичайних ситуацій. Водії автобусів не стали чекати прибуття рятувальників і почали самостійно вибиратися з болота, оскільки всі хвилювалися, що діти запізняться на ЗНО.  Спочатку шкільний автобус витягнув маршрутку, а потім пробрався через небезпечну ділянку і сам. По прибуттю на місце події рятувальникам також довелося витягати з болота легкові автомобілі.

У результаті діти дісталися Подільська вчасно і все-таки встигли на ЗНО.

Батьки випускників обурені: навіщо організовувати ЗНО в місті, з яким немає нормального дорожнього сполучення? Адже навіть в суху погоду дітям доводиться трястися в запорошеному автобусі майже дві години. Не кажучи вже про дні, коли в районі пройде дощ.

Слід зауважити, що випускникам для здачі ЗНО доводиться їхати в Подільськ шість разів. Двічі – на пробне тестування і чотири рази – на фінальну здачу тестів. Після надзвичайної ситуації, що сталася з випускниками, керівництво району потурбувалося про те, аби оперативно розчистити дорогу від багнюки. На місце події виїхав голова райдержадміністрації Олексій Осійчук з відповідальними чиновниками. Для розчищення дороги від болота задіяли три одиниці техніки – дорожньої служби, комунального господарства і районного сектору ГУ ДСНС. 

Тож після ЗНО випускники без проблем повернулися з Подільська до Захарівки.

Рубрика: 
Выпуск: 

Схожі статті